PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605169}

Do szaleństwa

Like Crazy
6,5 28 834
oceny
6,5 10 1 28834
6,3 3
oceny krytyków
Do szaleństwa
powrót do forum filmu Do szaleństwa

Tu się cała historyjka o pięknej bezgranicznej miłości zagina. Anna nie mogła mieszkać w Ameryce, ale Jacob mógł mieszkać w Anglii. Była opcja że mogli być razem, przecież o to chodziło prawda? A jednak Jacob źle się czuł w Anglii i to mnie dziwi, widocznie bardziej niż Anne kochał swoją pracę, swoją ojczyznę i może też Sam?? Nie wiem czy to wina źle skonstruowanego scenariusza bo z jednej strony reżyser chciał pokazać wielką miłość ale ta wiza i problem niemożności bycia razem głównych bohaterów został pokazany jakoś bezsensu. Kto naprawdę kogoś kochał ten wie, że z kochaną osobą przy boku życie wszędzie może być piękne nawet w zabitej dechami dziurze a praca i cała reszta planów sama się ułoży kiedy człowiek ma wsparcie w drugiej osobie. Dlatego dla mnie miłość Jacoba była niewiarygodna i wcale nie tak romantyczna.

ocenił(a) film na 8
waragpi_groagpi

Bo to nie była miłość. Wielkie, szalone zauroczenie i nic więcej moim zdaniem. Ludzie-zwłaszcza tak młodzi- czesto mylą zauroczenie z miłoscią. Łatwo można poznać, że coś nie jest mołością własnie wtedy, że kiedy pojawiają się problemy zycia codziennego zakochani czesto odpuszczają i nie walczą o siebie. Pewne problemów nie potrafią lub tak naprawdę nie chca przejść. Wydaje mi się, że właśnie to chciał rezyser pokazać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
markusss

nadużycie zgłoszone.

waragpi_groagpi

o jejku, musiałeś się pochwalić

użytkownik usunięty
waragpi_groagpi

Hallo ja uważam, że reżyser wcale nie miał zamiaru pokazać wielkiej miłości (nie wiem skąd te wnioski). Twórcy skupili się na kontraście pomiędzy fascynacją a Miłością dojrzałą... Idealnie zrobiony film nietuzinkowy. Prawda jest taka, że tak ma większość ludzi początkowo wielkie zauroczenie i gdy nie można być ze sobą z przyczyn trzecich chcą być blisko a gdy już są zaczynają się dusić... Oglądnij film bez nastawienia na romans a spodoba się bardziej i zauważysz większe podobieństwo do obecnych par... Pozdrawiam 8/10

ocenił(a) film na 7
waragpi_groagpi

dziękuję filmwebowi za interwencję - chamstwu i impertynenctwu mówimy stanowcze NIE ;-)

waragpi_groagpi

ja podzielam twoje wrażenie. jeśli twórcy chcieli pokazać miłość pomimo barier, albo trudną do przewyciężenia przeszkodę między dwojgiem ludzi, to powinni lepiej się postarać. dla mnie to było dość niewiarygodne.

waragpi_groagpi

mój chłopak przeprowadza się ze Stanów do Polski, bo uzyskanie licencji w moim zawodzie tam to jakieś mission impossible, zostawia rodzinę, przyjaciół, dobrą pracę bo się kochamy i nie wyobrażamy sobie zycia bez siebie. jest XXIw i tyle różnych sposobów komunikacji. rozumiem zamieszanie wokół papierów, bo sami to przechodzimy, głupia biurokracja. reszta problemów rozdmuchana x 100. obejrzeliśmy ten film i zrobiło nam się żal tych ludzi, niby miłość ale zero poświęcenia, samolubne i egoistyczne podejście do życia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones