PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839181}

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

To All the Boys: P.S. I Still Love You
5,7 25 211
ocen
5,7 10 1 25211
4,2 4
oceny krytyków
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
powrót do forum filmu Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

Przez cały czas ma jeden wyraz twarzy - cierpiący wykręt mordy. Nie przekonały mnie jego pocałunki z Lara Jean ani jego wielka miłość do niej. Irytujące, szczególnie, że w jedynce mnie totalnie oczarował. Albo byłam ślepa. Albo Noła Centinoła to marny aktorzyna.

PS. Team John Ambrose.

Tynieek

Czyżby Lana na avatarze? :D

PS Zgadzam się, chłopak jedzie na jednej minie. Wmówili mu, że to wystarczy, aby był uroczy, ale niestety. Oczywiście dalej go lubię, ale w I. części bardziej kupowałam jego urok i całą jego postać.

ocenił(a) film na 5
Tynieek

Też stwierdziłam że cały czas jedna i ta sama mina do tego wyszczerz który niekoniecznie pasował do danej sytuacji i mimo iż na początku mu kibicowałam zmieniłam zdanie przez ten wyraz twarzy który się nie zmieniał
By być dobrym aktorem ładna buzia nie wystarczy

ocenił(a) film na 6
Tynieek

Jeny, dla mnie on jest odpychający. W książce też.

ocenił(a) film na 7
jrock

Peter czy John?

ocenił(a) film na 6
Tynieek

Peter. Zresztą John w filmie też mi się nie podobał. W książce owszem.

ocenił(a) film na 5
Tynieek

No właśnie po obejrzeniu jeszcze dwóch filmów z Noah Centineo (The Perfect Date i Sierra Burges) stwierdziłam, że niestety aktorem jest marnym, chociaż w pierwszej części mi się podobał. Ale John Ambrose też mi się nie podobał, strasznie płytka postać, ogólnie to film mocno średni...

ocenił(a) film na 5
Tynieek

totalnie się zgadzam, w pierwszej części był uroczy i cały film oglądało się świetnie, a teraz to jakaś masakra. Kavinsky był beznadziejny i serio wybrałabym Johna Ambrose ;/

Tynieek

W książce Peter był świetny a w filmie jest nijaki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones