PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626291}

Do zaliczenia

The To Do List
4,8 21 833
oceny
4,8 10 1 21833
Do zaliczenia
powrót do forum filmu Do zaliczenia

Uważam, że film zwraca uwagę na to iż w śród nastolatków istnieje przekonanie że "zaliczysz jesteś cool". Sam mam 16 lat i wiem jak jest, presja środowiska jest tak wielka że niektórzy jej się poddają. Plakat jest mocno kontrowersyjny aby każdy zwrócił uwagę na ten film. Dzięki temu więcej osób pójdzie do kina i zrozumie ten problem w formie zabawnej komedii, oczywiście nabijając tym samym portfele ludzi zajmujących się produkcją jak i reklamą tego filmu.

NORBI0908

Masz rację - dzięki tremu więcej osób pójdzie do kina, ale przez to, że problem jest podany w formie zabawnej komedii, wcale go nie zrozumie, tylko będzie nabijać się z niego i powielać schemat. Ha, wątpię, żeby większość zobaczyła tu jakiś problem, a już patrząc po zwiastunie można stwierdzić, że jest ich zdecydowanie więcej niż jeden, a ,,zaliczysz jesteś cool" jest tu tylko kroplą w morzu.

NORBI0908

Nie każdy problem można pokonać przez ,,wyśmianie go''. Zazwyczaj jeśli ktos się z czegoś śmieje to powiela przekaz że coś jest fajne i niewinne, że tak trzeba robić

NORBI0908

Nie wiem, czy ta cała presja społeczna nie jest mitem, bo sam w życiu się z nią nie zetknąłem, ale głupota młodzieży z pewnością jest powszechna i ten film w jakimś stopniu stawia jej czoła.

NORBI0908

Niestety w dzisiejszych czasach nastolatki to pacany bez cholery oryginalności. Można oczywiście jebać się jak durne króliki ale robi się to z czasem nudne. Najlepiej jest wtedy gdy przychodzi odpowiednia pora ale do się do chuja czuję a presja to gówno stworzone przez słabełuszy dla im podobnych debili bez charakteru.

ocenił(a) film na 4
NORBI0908

Ale skąd wiesz jakie komentarze są pod spodem? Dopiero je piszemy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones