PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626291}

Do zaliczenia

The To Do List
4,8 21 832
oceny
4,8 10 1 21832
Do zaliczenia
powrót do forum filmu Do zaliczenia

Rozumiem,że krytykom ten film nie przypadł do gustu,no cóż - nie czarujmy się do Oscarów to on nominacji nie
zdobędzie ale żeby wystawiać mu niską notę nawet go nie oglądając to już przesada. Zasługuje na szansę,jest śmiesznie
a o to głównie chodzi w komediach,bardzo mile mnie zaskoczył - dobrze się ogląda nawet pomimo nagromadzenia
sprośności ;-) jest lekko i głupio,polecam na relaks

ocenił(a) film na 8
Czesiaruda

Dokładnie. Ja szczerze soę na tym filmie uśmiałem. Przez przypadek trafiła mi się wersja z lektorem, który jechał bez żadnej cenzury, przez co film wydał się jeszcze bardziej śmieszny. Wiadomo jak nasi lektorzy (choć to nie ich wina oczywiście) potrafia wybielić film z przekleństw.

Generalnie film na duży plus. Jedynie niepotrzebna była scena z batonikiem. Dobrze, że nic wtedy nie jadłem bo źle by to się skończyło.

ocenił(a) film na 8
Coyotman

Dokładnie,ten batonik mogli sobie darować ;-) w mojej wersji też lektor jechał po całości ;-) a najbardziej mi się podobało jak szukała w książkach co oznacza lizanie kakao :-D

ocenił(a) film na 8
Czesiaruda

Dokładnie, jest lekko, jest zabawnie, ale też nawet nie jest tak głupio. Ta główna bohaterka w sumie szybko wyciąga wnioski, nie ociąga się z odhaczaniem kolejnych punktów, a na końcu nie kończy się to tak sztampowo, jakby się mogło wydawać.

Najbardziej lubię w tego typu filmach ten cały świat przedstawiony, który niby jest realistyczny, ale nie do końca, bo wszyscy w sumie mają luz i dystans i często zamiast płakać to kolejny żart opowiadają, jak chociażby z tym ojcem to ma miejsce, który biedny wchodzi zawsze gdy jego córki są zaliczane.

Naprawdę dobra komedia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones