PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626291}

Do zaliczenia

The To Do List
4,8 21 832
oceny
4,8 10 1 21832
Do zaliczenia
powrót do forum filmu Do zaliczenia

zenada...

użytkownik usunięty

nie trzeba wybierać sie na film, wystarczy obejrzeć zwiastun i już się wszystkiego odechciewa :/

po obejrzeniu zwiastunu chciałbym zminusować ten film ot tak, dla zasady. Kto tworzy takie gnioty?

Kto na to pójdzie ? Bez żartów - kolejna komedia dla indolentów chrupiących chipsy podczas seansu, którzy będą obleśnie rechotać przy kolejnych scenach. Całą seria "American Pie" czy "Zemsta frajerów" to niejako prekursorzy szeregu infantylnych filmów amerykańskich o dojrzewaniu, liceum czy studiach (wieku pierwszych miłości i fascynacji).
Przykro, że chłam zza oceanu przedziera się do kultury europejskiej. Wszak mamy tyle pięknych filmów z Francji, Rosji czy Niemiec...filmów o czymś.

kampinosek1990

Nie skazujmy wszystkiego zza oceanu na bycie chłamem :) Ale co do takich komedii- totalnie się zgadzam. Ale i tak oglądnę, dla zasady, żeby nie oceniać książki po okładce :)

ocenił(a) film na 10
ewitaaa13

Bardzo dobrze bo większość ludzi ocenia filmy oglądając tylko zwiastun to jest strasznie glupie i irytujące

użytkownik usunięty
Milenka23

zwykle w zwiastunach umieszczają w ogóle to co najlepsze w filmie, wiec..

Nie ma co z nią dyskutować, spójrz tylko na jej profil ;)

ocenił(a) film na 10
Knightfall

Z tego co widziałam mamy bardzo podobny gust filmowy więc się tak nie czepiaj chyba ze zmieniłeś już zdanie i od teraz nie lubisz harrego pottera czy kucyków
pony

Milenka23

A czy to coś zmienia?

Knightfall

hahahahhahahahaha, uwielbiam ten argument <3 pod każdym filmem, w każdej dyskusji :D dziwne, że jeszcze nie ma z tym mema ;p

widziałem zwiastun ŻENADA, film o tępych cipach

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones