PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298606}

Dobra i zła

Good Girl, Bad Girl
5,2 596
ocen
5,2 10 1 596
Dobra i zła
powrót do forum filmu Dobra i zła

Fajny film mnie się podobał dobre było jak przywaliła Vanessa chyba temu księdzu ,albo jak śpiewała Ave Maria dobra była to był czad albo ta stara siostra co chlała alkohol sobie po kryjomu,dobre jak szukała tej walizki z diamentami ,ogólnie niezłego łupnia dali tym gangsterom .Naprawdę polewka była z tą jej siostrą też była dobra ale Vanessa najlepsza była naprawdę prawdziwa siostra zakonna z niej ;).Co do akcji było fajnie ten policjant co ją postrzelił był dobry ale ten pomysł zakonnice wojownicze to było śmieszne ,co do księdza dobry koleś najlepsze to z tym pomysłem siostra na telefon ;),co jeszcze zapamiętałem to jak znalazła pokój tej starej głuchoniemej siostry hehhh ;).Ogólnie film jest raczej zabawny nie powiem że akcja nie była fajna bo było niezle ale ogólnie to sceny w zakonie mnie bawiły ;).Vanessa powaliła na kolana jednak jej siostra też była dobra zwłaszcza w tej czerwonej sukience ;).Dałem 7/10 bo jednak film pomysłowy pokazali że zakonnica też umie dowalić .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones