PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169579}

Dobre pochodzenie

Grande école
5,6 207
ocen
5,6 10 1 207
Dobre pochodzenie
powrót do forum filmu Dobre pochodzenie

Jak na dramat francuski, trzeba przyznać, jest to film dość lekki w odbiorze, a temat w nim podjęty bardzo ciekawy... Zakończenie mnie trochę zaskoczyło, ale po przemyśleniu - chyba jest najbardziej prawdopodobne w tego typu przypadkach. Bo myślę jednak, że nie jest to zdecydowanie odosobniona historia.

Film troszeczkę za bardzo miejscami się dłużył... można by pominąć niektóre fragmenty, ale ogólnie daję 7/10 i polecam tym, którzy lubią temat seksualnego rozdarcia...

ocenił(a) film na 5
Michal1982

Owszem, lekki w odbiorze, ale w sumie nie wiem.. tylko średni - historia nawet fajna (coś z opisu mi się skojarzyło ze "szkołą uwodzenia"), ale wybrani aktorzy ani mnie nie przekonali (jeśli wierzyć filmwebowi - świeżo upieczonych studentów grają 24-, 25- i 34latkowie - to mnie uderzyło najbardziej). Przeszkadza miejscami jakaś nachalność, ale jej dokładnie sprecyzować nie umiem.
Zakończenie nawet dobre, lecz całkowicie inaczej widziałem rozwiązanie historii Paula. Jakoś chyba to zaważyło, że nie wychwalę go zbytnio. 7 punktów to też wg mnie za dużo. Więc - chcecie obejrzeć to droga wolna. Z przymrużeniem oka może być.

einzigartig

A ktoś wie gdzie można obejrzeć ten film ? ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones