PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5882}

Dobre rady

Good Advice
6,5 3 000
ocen
6,5 10 1 3000
5,2 4
oceny krytyków
Dobre rady
powrót do forum filmu Dobre rady

zagadka wszechświata

ocenił(a) film na 3

przeglądam tematy w poszukiwaniu choć jednej nieprzychylnej opinii i widzę...ciemność.
wprost niewiarygodna zgodność co do zajefajności tego....
zatem ku przestrodze niczego niespodziewających się szacownych userów filmwebu:
nie oglądać!!! + ! (tak dla pewności)
koszmarny scenariusz, kwadratowe dialogi, rozbrajająco naiwna fabuła ('naiwna' w najgorszym tego słowa znaczeniu), gra aktorska...czegoś takiego chyba nie było (radę daje wyłącznie charlie sheen i uroda page hansen), nie śmieszny, niedobry, niestrawny, nie + wiele innych przymiotników
bez kitu, odpuście sobie ten tytuł a zaoszczędzicie sporo cennego czasu

(dla jasności-nie jestem wrogiem kom. rom., jednak to tutaj to... ehh)

Luis_5

Jak ktoś ogląda wyłącznie krwawe horrory to trudno mu zrozumieć taki film.

Bardzo dobra pozycja na poprawę nastroju.
Prosta, niezobowiązująca fabuła, lecz zrealizowana z dużym polotem. Inteligentny dowcip, niezła gra aktorska, wyraziste postacie pozwalają przymrużyć oko na pewne niedostatki czy naiwność scenariusza.

Co do wyrazistości postaci - ta "młodziutka" sekretarka była rozbrajająca;)

Luis_5

film rewelacyjny... gdyby złożyc wszystkie dotychczasowe polaskie komedie to moze byloby to w połowie tak śmieszne jak ta komedia... :d nie spodziewałam sie wiele- a tu taka rewelacja!! fajna fabuła, cięty dowcip, ogólnie polecam :d

Luis_5

autor tego wpisu chyba faktycznie widzi tylko ciemność ! jak dla mnie film był bardzo dobry! oczywiście, że nie jest to ambitne kino ale czasem naprawdę warto obejrzeć taką przyjemną i zabawną historyjkę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones