PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=562579}

Dobrzy ludzie

Good People
5,4 6 436
ocen
5,4 10 1 6436
Dobrzy ludzie
powrót do forum filmu Dobrzy ludzie

3/10

ocenił(a) film na 3

Ten film to tragedia. Jest tak naiwny, plytki i infantylny, ze az oczy bola. I nie chodzi tu o ostukany motyw przywlaszczenia cudzych pieniedzy, ale o zero napiecia, dramaturgii i... fatalna gre aktorska. Po K. Hudson nie spodziewalbym sie wiele, ale J.Franco jest w tym filmie beznadziejny! Zero mimiki, przez caly film glupkowata mina, nawet w chwilach zagrazajacych zyciu jego/jego partnerki, kompletny brak emocji na twarzy. O.Sy to postac drugoplanowa w tym "arcydziele", ale po genialnym wystepie w "Nietykalnych" tutaj dal z siebie moze 20% swoich mozliwosci. Nawet poczciwy T.Wilkinson zrownal poziomem do pozostalych. Odnioslem wrazenie, ze wszyscy aktorzy zagrali w tym filmiku za kare, odbebniajac jakies prace spoleczne...

ocenił(a) film na 6
Sonik1976

Hahaha, akurat Franco jest tutaj jednym z plusów filmu. Zarówno reszta aktorów zagrała przyzwoicie. Najbardziej mnie rozbawił moment jak przygotowywali się w tym wielkim domu na bandytów. Niczym Kevin czekający na rabusiów w "Kevin sam w domu" :)

ocenił(a) film na 5
lukasz12548

Też mi się skojarzyło z Kevinem...zwłaszcza, że nawet pułapki podobne :-D jak zobaczyłam bandytę, który wpada w dziurę w podłodze i drugiego z przestrzeloną stopą, zobaczyłam kochanego Daniela Sterna w nowojorskim domu. I cały kruchy klimat dreszczowca diabli wzięli :-D

ocenił(a) film na 6
Ekranizacja

Kevin mieszkał na przedmieściach Chicago, Illinois. Dom jest w Winnetka, Illinois.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones