PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30547}

Dochodzenie

City by the Sea
6,4 7 578
ocen
6,4 10 1 7578
6,0 5
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum filmu Dochodzenie

8/10

ocenił(a) film na 8

Trudny film ale ciekawy. Jeżeli ktoś lubi myśleć oglądając, to warto obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
PC_Dragon

Jeżeli przy tym filmie trzeba myśleć,to gratuluję inteligencji :)) Film od samego początku przewidywalny. Główny bohater wymienia swój pierścień na działkę,a na koniec filmu,gdy mierzy do ojca z pistoletu ma ten pierścień na palcu :D Takich filmów powstało już multum. Jeżeli lubisz myśleć w czasie filmu,próbować przewidywać,domyślać się,etc;to polecam film "Imię róży".

pablo75

a ja Muminki

ocenił(a) film na 8
pablo75

Mozna myslec o relacjach międzyludzkich i motywach postepowania.. Nikt nie mówi, ze trzeba rozkminiac zawiklana fabule.

ocenił(a) film na 6
PC_Dragon

Że trudny, to się troszkę zgodzę, ale myślenia to za bardzo nie trzeba angażować. Przeciętny film, jeden z gorszych filmów w jakich widziałem DeNiro, czy ja wiem chyba w gorszym go nie widziałem. Oczywiście do obejrzenia, ale bez rewelacji.

ocenił(a) film na 6
chemas

Film jest nienajgorszy. Ciekawie zostały pokazane stany... bez lukierkowatości hollywood, ale pokazane ruiny, pustostany, poniszczone budynki itp. Gra aktorska na przyzwoitym poziomie. Kryminałem to na pewno nazwać nie można, <SPOJLER> ostatnia rozmowa ojca z synem i ostateczna przebaczenie chyba jest najlepszym elementem tego filmu. </SPOJLER>

@chemas: Jeśli nie widziałeś gorszych filmów z DeNiro (i chcesz aby to się nie zmieniło) to polecam NIE OGLĄDAĆ "Godsend" ( http://www.filmweb.pl/Godsend ) ;)

ocenił(a) film na 6
gauron

:)))))) Na pewno nie obejrzę. Przynajmniej nie zamierzam :))))

ocenił(a) film na 6
chemas

I nie chce by to się zmienilo (jeśli chodzi o De NIro)

ocenił(a) film na 7
PC_Dragon

Moim zdaniem film jest nie tyle trudny co porusza ważną tematykę społeczną i moralną i to jest jego wieki plus.

PC_Dragon

Oldschool i tyle w temacie. A "Godsend" wcale nie jest zły. Bardzo mi się podobał.

ocenił(a) film na 6
Pete

To może jednak obejrzę Godsend.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones