PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30547}

Dochodzenie

City by the Sea
6,4 7 583
oceny
6,4 10 1 7583
6,0 5
ocen krytyków
Dochodzenie
powrót do forum filmu Dochodzenie

i jestem zszokowany.
Dochodzenie to dojrzały i dość trudny film, przeznaczony dla dojrzałego widza. Jeżeli szukasz bójek, strzelanin i wielkich scen pościgowych - zmień kanał! To film, w którym cała akcja toczy się wokół historii kryminalnej, ale najważniejsze są przedstawione w nim ludzkie dramaty. Dramat syna; dramat ćpuna; dramat ojca ćpuna; dramat gliniarza, ojca przestępcy i w końcu dramat dwóch matek - dziewczyny Joey'a i jego matki. Oto właśnie chodzi w tym filmie.

8/10

albi132

ja miałem wrażenie,że reżyser chciał by ten film był taki jak mówisz... ale coś nie pykło, i obraz jest po prostu przeciętny, niczym nie wyrózna sie od masy podobnych produkcji, gdzie niby mają być przedstawione dramaty ludzkie, sam w sobie nie jest zły ale ludzie widząc de niro w głownej roli, siła rzeczy oczekuja czegoś wiecej. Uwielbiam roberta, ale osobiscie uważam że zaczął staczać sie w drugiej połowie lat 90' i niestety gra w coraz gorszych chłamach.. 6+/10

ocenił(a) film na 7
albi132

Też uważam, że film mógłby zostać lepiej zrealizowany, jednak jak dla mnie 7/10. Film dobry, ale bez rewelacji. Skupiono się na psychologicznej warstwie, mniej jest akcji, ale to nie jest wada. Mówiąc szczerze widziałem lepsze filmy z Robertem de Niro(gorsze również), ale ten nie jest zły. Dramat matki Joeya został słabo pokazany, bo praktycznie ta jego matka występuje tylko w trzech scenach, reżyser skupił się głównie na Vincencie i Joeyu. Fajnie zagrał William Forsythe, on pasuje do każdej roli, zarówno gliniarza("Diamentowa afera" jak i przestępcy("Dochodzenie").

Ogólnie 7/10

ocenił(a) film na 5
albi132

tez sie zszokowałem ale tak wysoka ocena i tym ze de niro gra w takim przecietnym filmie. film jakich wiele
syn policjanta idzie do pudla na 6 lat ( albo i wiecej) i jest to szczesliwe zakończenie poniekąd. a wczoraj ogladalem 25 godzina, gdzie norton musial odkiblowac 7 lat i cąly film rozpaczał i generalnie zak. było smutne. czyżby ten rok różnicy w wyrokach robił taka różnice??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones