PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785827}

Doktor Dolittle

Dolittle
6,1 20 273
oceny
6,1 10 1 20273
4,7 3
oceny krytyków
Doktor Dolittle
powrót do forum filmu Doktor Dolittle

Oglądał już ktoś?

ocenił(a) film na 5

Wybrał się już może ktoś i zechciałby się podzielić wrażeniami? Myślałam, żeby zabrać siostrzeńców (7 i 10 lat), ale słyszałam, że zbiera niepozytywne recenzje. Pierwsza klapa czy najgorszy film 2020 nie brzmią zachęcająco.

ocenił(a) film na 7
Alee

Bylam z córką (lat 8) i bardzo nam sie podobal :). Wyszlysmy zadowolone, nie znudzone. Kolorowy i mily film. Nie jestem krytykiem filmowym wiec nie zwracam uwagi na jakies niedociagniecia :)

Alee

To zależy czego oczekujesz od filmu. Jeżeli po prostu rozrywki, masy kolorów, trochę akcji, to śmiało, idź i baw się dobrze. Jeżeli jednak jesteś typem osoby, która dostrzega niedociągnięcia i cię one rażą, to nie polecam. Film jest co najwyżej średniakiem. Zarówno pod względem fabularnym, jak i aktorskim czy nawet biorąc pod uwagę efekty specjalne. Zaznaczam jednak, to średniak, na którym można się całkiem nieźle bawić. Byłam na seansie z napisami. Na sali było kilkoro dzieci, w tym takie poniżej 7 roku życia. Film je zajął, nie hałasowały, nie chodziły po sali, a po seansie wyglądały na zadowolone.

ocenił(a) film na 7
Alee

Moim zdaniem, po odtwórcy głównej roli ludzie oczekują "Iron Mana", a to jest kino familijne zrobione głównie z myślą o najmłodszym odbiorcy i jako takie sprawdza się bardzo dobrze. Książki o doktorze czytałem dosyć dawno ale w mojej opinii, ten film dobrze oddaje ich klimat i ducha tej opowieści. Fajnie, że mamy do czynienia z całą menażerią zwierząt 9 co niektórzy stawiają jako zarzut ) i że zwierzęta "mówią" w różnych językach, podobnie jak doktor i tylko widz słyszy po prostu angielski, ale całe otoczenie doktora słyszy po prostu odgłosy zwierząt.
To nie jest komedia, nie jest to też kino przygodowe, tylko kino familijne i jest to znacznie lepsza adaptacja literackiego pierwowzoru, niż poprzednia, choć ma swoje wady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones