PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36690}

Doktor Popaul

Docteur Popaul
5,8 54
oceny
5,8 10 1 54

Doktor Popaul
powrót do forum filmu Doktor Popaul

Miałem ten film kiedyś...

użytkownik usunięty

Miałem kiedyś oryginalny VHS z tym filmem,francuskiego niestety nie znam więc jakiś czas temu pozbyłem się wszystkich kaset VHS które dostałem z Francji...zresztą ten francuski system SECAM u nas odbierało się na tych starszych magnetowidach w czerni i bieli więc zbytnio nie rozpaczałem...zapewne da się ten film teraz ściągnąć z sieci,napisów nie doczekamy nigdy...ale może trochę poczekać aż któryś z dystrybutorów wyda go może w jakiejś kolekcji BELMONDA albo Chabrola?Ja liczę ,że "Kino Świat" się wykaże ,wydali Bardotkę ,Deneuve,Godarda,Melville'a...Panowie Dystrybutorzy !BELMONDO I DELON czekają w kolejce!A tym Panom chyba nie każecie czekać???

użytkownik usunięty

..No i się doczekaliśmy;)...a co do powyższego tytułu to można liczyć,że ktoś wydając kolekcję C.Chabrola wrzuci ten tytuł pomiędzy "Niewierną żonę " a "Dekadą Strachu".Chabrol zmarł w zeszłym roku więc może ktoś z dystrybutorów się obudzi i nadrobi lukę na rynku...

Kopia jest na gryzoniu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones