PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741555}

Dolina Bogów

Valley of the Gods
4,9 2 620
ocen
4,9 10 1 2620
4,6 20
ocen krytyków
Dolina Bogów
powrót do forum filmu Dolina Bogów

Być bogiem.

ocenił(a) film na 8

Bardzo ciekawy, oryginalny film z motywem bycia bogiem. Niestety, podejrzewam że nie zostanie doceniony w tym kraju i na tym portalu.

NRT

właśnie przeczytałam recenzję i autor krytykując porównuje styl tego filmu do "Domu który zbudował Jack", co dla mnie akurat przemawia za tym filmem :). Do czego porównałbyś go Ty? pozdrawiam

NRT

Jak czytam pokrętne recenzje Krawczyka to mam ochotę obejrzeć film

NRT

W tym kraju i na tym portalu . To mówi wszystko o tym co to napisał .

ChrisKrasz

Dokładnie. Elita okazała wspaniałomyślność i znalazła czas żeby napisać polskiemu plebsowi gdzie jest prawdziwa kultura i gdzie grają na na harfie w złotych promieniach zachodzącego słońca.

Bosz, jaki ten ktoś musi być zakompleksiony albo narcystyczny.

ocenił(a) film na 1
NRT

A ja podejrzwam że ten film nie będzie doceniony nigdzie bo jest naiwny, słabo zagrany, niedojrzały i pretensjonalny.

wepritz84

Jest dobrze zagrany. To kino artystyczne, polegające na domysłach.. i duchowości.

NRT

xD...

NRT

Na IMDb też tylko 4,1 cały świat się myli?

ocenił(a) film na 7
jacpod

Nie, cała cywilizacja. Rozmawianie o gustach ma mało sensu, ale należy docenić zawodowość danego projektu. Nie można odmówić, że "Dolina Bogów" jest wykonana solidnie. Treść jednemu się spodoba, drugiemu nie. Normalka. Tutaj jak widać większości się nie podobała. Ale jak to pisał Sapkowski, "lepiej zaliczać się do niektórych niż do wszystkich".

ocenił(a) film na 6
LukaszJarosz25

Ująłeś to wspaniale. Cieszę się że takie filmy jeszcze powstają. Inne. Niedopowiedziane.
Realizujące jakąś wizję, ubierającą ją w obrazy, metafory koncepcje. Za to polubiłem ten film. Jest inny, oryginalny. Trzeba mieć w sobie pewną wrażliwość by go poczuć.

ocenił(a) film na 5
jacpod

na IMDB jeszcze mniej głosów niż tutaj, tak więc nie przesadzajmy z tym światem całym

piotrek_mowi

Tak napisałem.Czytaj ze zrozumieniem...

ocenił(a) film na 5
jacpod

nie. pisałeś o średniej ocen, a ja o liczbie oddanych głosów

piotrek_mowi

masz rację

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones