PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782237}

Dom, który zbudował Jack

The House That Jack Built
6,6 28 589
ocen
6,6 10 1 28589
6,2 41
ocen krytyków
Dom, który zbudował Jack
powrót do forum filmu Dom, który zbudował Jack

Ze mną? Filmem? Wami? Nie bede oceniał bo obejrzalem do momentu karmienia przez matkę dzieci na pikniku. Jak mnie to strasznie obrzydziło a miękki nie jestem to poprostu mistrzostwo Larsa. Nie wiem czy wrócę i go skończę. Na teraz nie chce go oglądać. Musiałem sie wyżalic. Wybaczcie.

ocenił(a) film na 8
cheandler1111

Ja obejrzałam do końca i żałuję. Ten film nie może wyjść mi z głowy. Był okropny, i chyba przez to taki dobry.

ocenił(a) film na 7
cheandler1111

Powiedziałbym raczej, że z tobą wszystko jak najbardziej w porządku. To normalny ludzki odruch na widok takich scen. Inaczej ma się sprawa w przypadku tych, którzy wypisują głupoty, że ten film nie jest brutalny itp. Oni osiągnęli taki stopień znieczulenia, że chyba tylko japońskie gore ich rusza...

ocenił(a) film na 8
cheandler1111

Serio? XD

sztohas

Ano serio. I dalej po dwóch latach nie wróciłem do niego. Oglądałem Srebski film i wiele innych dziwnych ,okropnych czy ochydnych filmów. No two girls one cup :) ale ten film mnie poprostu przerósł .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones