PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782237}

Dom, który zbudował Jack

The House That Jack Built
6,6 28 583
oceny
6,6 10 1 28583
6,2 41
ocen krytyków
Dom, który zbudował Jack
powrót do forum filmu Dom, który zbudował Jack
ocenił(a) film na 7
bolerkomanman

Dokładnie, tyle tu takich opinii, że myślałem że będzie okropny a tutaj raptem pare scen- z czego mnie najbardziej ruszyły scena okaleczenia kaczuszki oraz szycia chłopca i tyle.

ocenił(a) film na 3
bolerkomanman

argument, ze ktoś nie widział gore jest dość naciągany. nikomu nie przeszkadza tutaj jakaś ekstremalna brutalność, tylko brutalność umiarkowana, która jest kompletnie bez sensu, która niewiele wnosi i jest tanim chwytem. taką filmową taniochą, za którą nie idzie treść.

bolerkomanman

Zgadzam się z AnT. Brutalność to subtelna sprawa, nie da się jest zmierzyć ilością krwi, trupów, krzyków czy czego tam. Mógłbym sobie wyobrazić film dużo bardziej brutalny niż ten, bez kropli krwi, trupa czy jednego krzyku.

ocenił(a) film na 8
bolerkomanman

Jak dla mnie tu wiele komentarzy pisza totalni debile....

ocenił(a) film na 6
bolerkomanman

Dla przecietnego widza ten film jest zbyt brutalny, więc nie wprowadzaj w błąd. Ilu osobom ze swoich znajomych/rodziny polecilbys ten film? Nie jest to Salo, albo Srpski film, ale na pewno jest to pozycja mocno nieprzyjemna w odbiorze, makabryczna bez dwoch zdań.

ocenił(a) film na 7
bolerkomanman

nie oglądam japońskiego gore, bo nie chcę się do niej przyzwyczajać. Nie rajcuje mnie to. Jeżeli uważasz, że ten film nie jest brutalny to zastanów się, do jakiego stopnia się znieczuliłeś na przemoc

ocenił(a) film na 1
bolerkomanman

Chyba nie widziałeś wersji bez cenzury.
A oto moje zdanie, które ZAWIERA SPOJLERY:

1.Powtarzanie jednego i tego samego kilka razy.
2.Nie pasująca muzyka w tle do ,,akcji".
3.Dyskusję głównej postaci super naciągane i na siłę przedłużane.
(gorsze niż te z Mody na Sukces).
4.Trzęsienie ciągle kamerą, powinno być karane śmiercią kamerzysty.
(smartfon z średniej pułki, ma lepszą stabilizację niż ogromna część filmów, lecz ten zdecydowanie jest gorszy od Morderczej Opony).
5.Ucięcie nóg kaczce
(jeżeli na prawdę to zrobili, wszyscy aktorzy, reżyser itd. tego filmu, powinni zostać skazani na śmierć w miejscu publicznym).
6.Ruchy twarzy - mimika, jest gorsza niż w aktualnych kabaretach.
7.Oglądałem wersje bez cenzury
(są pewne granice w filmach, a jest nią zabijanie dzieci)
8.Nawet 50% filmu jest bez sensu i można pominąć, a sens będzie tak samo zerowy
(dzieje się ,,akcja", którą znikąd przerywa seria obrazów lub zmiana tematu, który nic nie ma wspólnego do poprzedniego i następnego)
9.Przed filmem powinno pojawić się napis o Epilepsja.
(cierpię na tą chorobę, a migotanie jest bardzo rzadkie i to w tak szybkim tempie w filmach)

Ps. jeżeli moje zdanie według Ciebie jest złe i chcesz zgłosić je do usunięcia (lub mojego konta) no to cóż, w mojej opinii nie ma żadnego przekleństwa czy obraźliwego słowa.

ocenił(a) film na 9
Eskim0s

A dlaczego zabijanie dzieci miałoby być jakoś szczególnie gorsze od zabijania dorosłych czy zwierząt? To jest dopiero podwójna moralność. Duży plus dla Larsa za tą scenę akurat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones