PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782237}

Dom, który zbudował Jack

The House That Jack Built
6,6 28 665
ocen
6,6 10 1 28665
6,2 41
ocen krytyków
Dom, który zbudował Jack
powrót do forum filmu Dom, który zbudował Jack

1.Powtarzanie jednego i tego samego kilka razy.
2.Nie pasująca muzyka w tle do ,,akcji".
3.Dyskusję głównej postaci super naciągane i na siłę przedłużane.
(gorsze niż te z Mody na Sukces).
4.Trzęsienie ciągle kamerą, powinno być karane śmiercią kamerzysty.
(smartfon z średniej pułki, ma lepszą stabilizację niż ogromna część filmów, lecz ten zdecydowanie jest gorszy od Morderczej Opony).
5.Ucięcie nóg kaczce
(jeżeli na prawdę to zrobili, wszyscy aktorzy, reżyser itd. tego filmu, powinni zostać skazani na śmierć w miejscu publicznym).
6.Ruchy twarzy - mimika, jest gorsza niż w aktualnych kabaretach.
7.Oglądałem wersje bez cenzury
(są pewne granice w filmach, a jest nią zabijanie dzieci)
8.Nawet 50% filmu jest bez sensu i można pominąć, a sens będzie tak samo zerowy
(dzieje się ,,akcja", którą znikąd przerywa seria obrazów lub zmiana tematu, który nic nie ma wspólnego do poprzedniego i następnego)
9.Przed filmem powinno pojawić się napis o Epilepsja.
(cierpię na tą chorobę, a migotanie jest bardzo rzadkie i to w tak szybkim tempie w filmach)

ocenił(a) film na 8
Eskim0s

Rozumiem oburzenie, bo wynika z niezrozumienia. To nie jest film dla oglądaczy Kosmicznego Meczu(hehe 10!!! wow), bo to tak jakbym w filharmonii oczekiwał "Jesteś Spalona"... Polecam Spidermana czy tam Disco Polo na TVP2 na odstresowanie.

ocenił(a) film na 1
pawgep77

Ah jakie to fajne że nie masz nic mądrego do napisania, więc czepiasz się oceny innych filmów.
Wiesz czemu dałem Kosmicznemu meczowi 10?
Ponieważ ja rocznik 96 wychowywałem się na bajkach z uniwersum Looney Tunes, a pierwszy film Kosmiczny Mecz, był dla mnie niesamowitym zaskoczeniem, a więc czekałem wiele lat na kontynuacje, która dla mnie też jest na 10.

Ps. Nie oglądam żadnej stacji telewizyjnej od ponad dekady, a disco polo nie lubię.

ocenił(a) film na 8
Eskim0s

No to Kosmicznie, gratuluje i pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones