PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 613
ocen
6,1 10 1 29613
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Naprawdę świetnie mu spasowała ta rola. Humor rubaszny, żeby nie powiedzieć prymitywny. Jeden lubi, drugi nie. Jak nie lubisz, to wyłącz i nie narzekaj lub oglądaj do końca i... też nie narzekaj. Ja osobiście nie przepadam za takim rodzajem humoru, ale tutaj się w kilku miejscach popłakałem ze śmiechu :-)

ocenił(a) film na 8
Speedy_3

dokładnie, ja kilka razy tez płakałam :D haha i genialna scena na początku filmu z maskotkami, prosto i na temat o tym co większości facetów się marzy :D
humor rubaszny, prymitywny, nie każdy lubi, ja tak :)

Speedy_3

Każdy ma prawo do swojej opinii, nawet do narzekania w końcu jeśli ktoś wydaje swój film na widok publiczny, to musi się liczyć z tym, że zostanie on różnie przyjęty - a szantażowanie tym, że jeśli się komuś nie podoba, to niech wyłączy i nie narzeka, jest dosyć, śmieszne. Sam motyw z nawiedzoną chatą o wiele lepiej wyszedł w Strasznym Filmie, tutaj troszkę sennie czasami było.

ocenił(a) film na 9
Speedy_3

Dla mnie super śmieszne. Film jest tak szczery i porąbany, że nie trudno mi ukryć podziwu. Ksiądz rozwala na łopatki. Ja nie śmiałem się szczerze od dawna na żadnej komedii dopóki nie trafiłem na Dom Bardzo Nawiedzony czy 21,22 JumpStreet.

ocenił(a) film na 5
Movie_Crash_Man

Mnie również rozwalił ten film na łopatki. :D

Speedy_3

Film tak głupi,że aż śmieszny, obejrzałam z ciekawości dla Marlona i za jego grę dałabym nawet 10 za film może 5, ale nie mogłam się powstrzymać od śmiechu ;-D nawet 2x obejrzałam, pierwszy raz sama a drugi w towarzystwie i chyba najlepszy początek i scena z maskotkami ;) druga połowa już trochę nudnawa ale da się obejrzeć, uśmiech na twarzy nie schodzi nawet na chwilę także mogę polecić.

ocenił(a) film na 9
Speedy_3

Film mnie rozśmieszył jak przez kilka lat żaden inny. humor czarny o czar-nuchach do tego agresywny film i mrocczny miejscami. Ryłem jak po praz pierwszy oglądając martwicę mózgu, martwe zło 2. Mega pozytywne wrażenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones