PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 633
oceny
6,1 10 1 29633
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Bo widzę same zachwyty. Rozumiem, że humor miał być dostosowany do wymagań lekko zakropionych nastolatków, ale chyba nawet tak widownia potrafi odróżnić sensowny pomysł na film od wymęczonego badziewia, nakręconego tanim kosztem. Czy jednak przeceniam możliwości?

ocenił(a) film na 10
feuerbach

Jesteś idiotą

ocenił(a) film na 1
karbaro

Gratuluję. Wystawiłeś sobie świadectwo. Dalszy komentarz jest zbędny.

ocenił(a) film na 10
feuerbach

Łał masz gadane , nie ma co

ocenił(a) film na 1
karbaro

Liczyłeś, że mnie sprowokujesz do internetowej pyskówki :) Nie ze mną te numery (a przynajmniej nie tak banalnymi metodami).

ocenił(a) film na 10
feuerbach

Nie chodziło mi o to aby cie sprowokować poprostu wyraziłem swoją opinie naprawde uważam że jesteś idiotą i tyle konuec tematu

ocenił(a) film na 1
karbaro

Spokojnie, nie zamierzam ciągnąć tematu.

feuerbach

fajna rozmowa, ale @prawdajesttaka, że trochę dystansu nie zaszkodzi wam obu. Film na jakieś 5 zasługuje mimo wszystko WEDŁUG MNIE. Pozdro i wesołych świąt.

ocenił(a) film na 1
PabloAbruzzi

Wesołych Świąt ;)

ocenił(a) film na 7
feuerbach

phm, a Twój komentarz na forum sam w sobie nie jest prowokacją do pyskówki na poziomie gimnazjum? czy siedzisz i czekasz aż ktoś odpisze zeby go pojechać,co jest nader dojrzałe?

ocenił(a) film na 1
Shrodis

Masz na myśli temat czy któryś z komentarzy?

ocenił(a) film na 8
feuerbach

zapal zioła i oglądaj, na trzeźwo film jest śmieszny sam w sobie, jedna z lepszych komedii jakie widzialem w tym roku (podaj lepsze) a podczas palenia filmowe akcje staja sie jeszcze lepsze. no chyba ze to nie dla ciebie ;) w każdym bądz razie widze ze raczej jestes fanem klasyki po ocenach...

ocenił(a) film na 1
Exploited88

Za dużo zioła chyba wypaliłeś przed napisaniem tego postu, bo niewiele z niego rozumiem ;) Akurat tego filmu nie oglądałem na trzeźwo (chyba nie dałbym rady), tyle że używam bardziej tradycyjnych znieczulaczy.

ocenił(a) film na 8
Exploited88

popieram buszek śmierdziuszek jest wskazany na taki film.

ocenił(a) film na 9
faza22221

Ja nie oglądam pod wpływem moja ocena 9/10 mimo, ze poczatek to troche zenada po zastanowieniu uswiadomilem sobie, ze nigdy sie tak nie smialem jak w tym filmie odkad do akcji wkroczyl ksiadz

ocenił(a) film na 3
karbaro

karbaro zachowales sie jak zwykły dzieciak i troll nazywajac feuerbacha "idiota" bez zadnego powodu, pewnie nie masz o tym pojecia ale piszac tego posta pokazales kim jest typowy entuzjasta tego typu filmow. Glowny motyw tego filmu to sex i pierdzenie sadzac po Twojej ocenie to Twoj poziom kinematografii :)

ocenił(a) film na 9
herbatkowy

Rozumiem, że ty nie srasz i nie pierdzisz. Walisz bąki prosto do swojej paszczy celem stłumienia.

ocenił(a) film na 9
herbatkowy

Odkąd skończyłeś srać wzniosłeś się na wyżyny i przestało cię to śmieszyć. Rozumiem.

ocenił(a) film na 8
feuerbach

Cienki. Jak na gościa z tej rodziny słabiutki. Tylko mimiką Cedric ratuje film.

ocenił(a) film na 8
feuerbach

Ten czarnoskóry w jakim filmie by nie grał jest po prostu boski śmiałam się do łez momentami nie rozumiem skąd ma słabe oceny chyba ludzie niektórzy są zbyt zgorzkniali i poważni , że nie potrafią śmiać się już z takich sparodiowanych scenek związków i horrorów no dla mnie miazga oglądałam z chłopakiem i cały czas nam się podobało byle koniec mógłby być lepszy.

ocenił(a) film na 7
feuerbach

wg mnie jedna z lepszych komedi ostatnich czasów. Bez przeintelektualizowanego bekotu. Dowalali murzynom, żydom, białym , meksykanom. Od komedi się oczekuje rozśmieszania a nie wejrzenia w otchłanie naszego jestestwa. Polecam. Dobra zabawa . Hej !

ocenił(a) film na 2
InSides

Dla mnie też dziwne był fakt, że w ogóle komukolwiek ten film mógłby się spodobać, a ocenianie filmu na 8, 9 albo 10 uznał bym za prowokacje ale widzę że niektórym nie wiele potrzeba.

ocenił(a) film na 7
Maugen

No to podaj przykłady komedii ocenianych powyżej 7. Nie ma ich wiele. Średniawy film o chorobie czy samotności i bez problemu ma 7. Dla większości komedia to gorszy gatunek, który nie zasługuje na wysoką ocenę.
Odbieram drwiący ton w Twoim nawiązaniu do mojej oceny. Czyżbyś się czuł lepszym? Gust fimowy mamy bardzo zbliżony. Znasz mnie myśląc o mnie gorzej niż o sobie? Przystojniejszy? Zabawniejszy? Kolejny "NoLife" anonimowo odbijający sobie na forach swoje niepowodzenia. Daruj sobie dalszą konwersację.

ocenił(a) film na 2
InSides

Problem w tym, że w tym filmie scenarzyści zniżyli się do poziomu żenady, no naprawdę zesrać się na podłogę i podetrzeć dupę zasłonami i to ma być śmieszne? Sceny z czarnym egzorcystą i wyzywanie opętanej od suk może jeszcze dawało radę (ta typowa murzyńska gadka) ale cała reszta to po prostu dno.

ocenił(a) film na 9
Maugen

Dziwne, bo jesteś tępakiem.
lub gówniarzem.

Połowa żartów to odwołania do scen z innych filmów.

ocenił(a) film na 7
feuerbach

Wydaje mi się, żę zródłem niskich ocen jest niewyłąpywanie dowcpiów ze scenariusza. Nie mieszkając w Stanach wielu rzeczy nie zauważysz bąć nie będą się wydawały śmieszne. Prosta analogia - Rejs - dla obcokrajowców - kompletnie niezrozumiały i nudny. Podobnie Miś, chociaż nie aż w takim stopniu. Dla Polaków - oba filmy przezabawne. Wystarczy posłuchać murzyńskiego radia, posłuchać ich działaczy w TV, wysłuchiwać o żydowskiej martyrologii itp - i film zaczyna się wydawać śmieszniejszy - jest kupę odniesień to tego w scenariuszu.

ocenił(a) film na 2
InSides

Powiem tak mało która komedia ma u mnie tak niską ocenę jak ta toteż pozwoliłem sobie na negatywny komentarz i niską ocenę.
Film beznadziejny z żałosnym humorem i tyle, jak Cię to bawi to nie pogratuluję gustu niestety.
Czy czuję się lepszy? przystojniejszy itd. widzę, że marnej filozofii nie dało się uniknąć, no ale ok nie będę się nad tymi linijkami rozpisywał bo i po co.
Rejsu nie lubię ale sam musisz przyznać, że te porównanie jest trochę nie na miejscu - po prostu nie ta liga !!!!
"Wystarczy posłuchać murzyńskiego radia, posłuchać ich działaczy w TV, wysłuchiwać o żydowskiej martyrologii itp"
wsłuchiwałem się i ani mnie ani innym się to nie podobało których znam
Jeżeli zarabiałbyś marne pieniądze i cieszyło by Cię to choć w innej pracy na podobnym stanowisku mógłbyś zarabiać więcej( takich przykładów mógłbym dawać i dawać) to też napisał bym, że niewiele Ci potrzeba nie odbijając sobie niepowodzeń w życiu he he-rozbawiłeś mnie tym tekstem.



ocenił(a) film na 9
Maugen

Beznadziejne jest pierdziele lapsów, które siedzą 24 przy necie i narzekaja. 2/3 zartow w filmie jest genialnych takiego stężenia beki w kinie nie było od lat.

ocenił(a) film na 8
feuerbach

Człowieczku na pewno nie dorastasz mi inteligencją i wiedzą ogólna, w dyskusji na żywo uciszył bym Cię paroma zdaniami... ale i tak uwielbiam śmiać się z takich żałosnych ludzików, którym wydaje się że są inteligentni bo napiszą o parodii, że obraża ich jakże wysublimowany gust filmowy. Zgorzkniały frajerzyna z ciebie, nie pozdrawiam

Metal_Gear

"Człowieczku na pewno nie dorastasz mi inteligencją i wiedzą ogólna, w dyskusji na żywo uciszył bym Cię paroma zdaniami..."

Stary, nie przesadzaj z tą skromnością, bo jeszcze ktoś pomyśli, że masz zbyt niską samoocenę.

ocenił(a) film na 9
Metal_Gear

Prawidłowa postawa. Film genialny szczególnie odkąd do akcji wchodzi ksiądz i mega stężenie nawołań do horrorów.

ocenił(a) film na 8
feuerbach

Nie jestem żadną ,,lekko zakropioną nastolatką" a ta komedia była dla mnie najlepszą w 2013 roku. Bawi mnie taki ,,prymitywny" dla innych humor, i odwołując się do tego jak napisał ktoś w poście powyżej ,,główny motyw tego filmu to sex i pierdzenie" - cóż, to że kogoś śmieszą takie komedie to jego osobista sprawa, nie świadczy to o jego FATALNYM (wg niektórych) guście tylko raczej o tym jak bardzo film trafia w jego szeroko pojmowane poczucie humoru. Jak już napisałam, film był dla mnie zabawny i co? Przez to że oceniłam go wysoko to świadczy to o tym że mam kiepski gust? No cóż, doceniam humor na poziomie Monty Pythona, uwielbiam filmy które przodują w rankingu światowym. Także to że śmieję się z takich filmów jak Haunted House i oceniam go wysoko nie świadczy zupełnie o brakach w moim guście :) Pozdrawiam ! :)

ocenił(a) film na 8
feuerbach

czarna komedia!! ludzie to jest jak straszny film i dla niektórych to durne, ale osoby mówiące że to porażka itd niech spojrzą obiektywnie, w swoim gatunku bardzo dobry szczególnie polecam fanom strasznych filmów:D

ocenił(a) film na 1
feuerbach

Nie wiem od kiedy Polacy zasmakowali w takich komediach. Ten film w USA najbardziej się podoba grupom tępych kilku-kilkunastu Murzynów, którzy weszli na salę kinową i się głośno śmiali z żartów o seksie, pierdzeniu, trawce itd., które zwyczajnie są dla innych żenujące.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

Ach typowy użytkownik filmweba. Zamiast się tutaj udzielać to weź się czymś innym zajmij na przykład oglądaniu gifa z człowiekiem, który wywraca się na skórce od banana. Na tyle długo by się uspokoić lub na tyle długo by zorientować się, że to jest równie nieśmieszne. A jeśli to nie poskutkuje to mam dla ciebie coś: PRUT PRUT PFFFRRR PIERRRRD HAHAHA.

ocenił(a) film na 9
GRAnith

typowe to jest twoje pisanie w stylu nadetego internetowego smutasa nolifea

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

No tak. Bo pierdzenie i seks to definicja radosnego życia pana Crashmana. Jest mnóstwo o wiele lepszych komedii.

ocenił(a) film na 9
GRAnith

Akurat w najsmieszniejszych scenach nie ma pierdzenia i seksu ;P
Pierdzenie i seks to cecha ludzka.
Jest mnóstwo lepszych komediii i co z tego ?

ocenił(a) film na 1
Movie_Crash_Man

W tym filmie nie można mówić o najśmieszniejszych scenach.

Rzyganie to również cecha ludzka. Podobnie jest ze sraniem. Zgaduję, że bardzo chciałbyś zobaczyć komedię na podobnym poziomie o człowieku, który trafia do nawiedzonego szpitala psychiatrycznego. Tenże człowiek gdy się zdenerwuje ma nawyk srania i rzygania na innych. Dobre, co nie? Nawet jeśli rzyganie i sranie nie musi zajmować główną część filmu to i tak będzie super, bo to będzie ,,parodia nawiedzonych szpitali".

To z tego, że tej nawet dobrą nie można nazwać, a ty rzeczesz, że to ,,najlepsza parodia ostatnich lat" czyli nie widziałeś wielu lepszych.

ocenił(a) film na 3
GRAnith

Zostaw go... sam przyznal ze gowno i sranie wystarczy zeby zaspokoic jego wykwintne poczucie humoru, mozna tylko pogratulowac :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 1
feuerbach

mnie sie nie podobalo. nie ma sie czym zachwycac

ocenił(a) film na 10
wojciech84

Jak tacy jesteście mądrzy to powiedzcie jakie komedie według was są śmieszne ;p

ocenił(a) film na 9
wojciech84

Jest. Tobie się nie podobało bo jesteś klapek.

feuerbach

Największe gunwo jakie dane było mi oglądać. 1/10

ocenił(a) film na 8
grungeajax

polecam przerzucić się na słownik ortograficzny...

carnivore1

Polecam kanał abstra na yt....

ocenił(a) film na 9
grungeajax

Największa ciemna masa jaka dane mi było czytac.

ocenił(a) film na 4
feuerbach

Granica pomiedzym lekkim i prostym poczuciem humoru a prostackim i banalnym zostala w tym filmie przekroczona. Bylo pare scen zabawnych ale w polowie filmu juz zaczalem sie nudzic.. Pare pomyslow zostalo zaczerpnietych z innych, juz starych komedii, co tym bardziej nie dodaje zalet tej produkcji. Fabularnie ogolnie lipa.. Sceny nie specjalnie ukladaly sie w jakas historie i chyba przez to malo mnie interesowalo co wydarzy sie pozniej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones