PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459165}

Dom na sprzedaż

For Sale by Owner
4,5 680
ocen
4,5 10 1 680
Dom na sprzedaż
powrót do forum filmu Dom na sprzedaż

Na początku przyznam się - nie oglądałem tego filmu zbyt uważnie. Nie chcę snuć teorii że facet wcale nie był wariatem, chodzi raczej o to, żeby ktoś wskazał moment, dlaczego jest tak, a nie jest inaczej.

Mianowicie: główny bohater wylądował w psychiatryku. Dowiedziałem się na końcu że wymyślał sobie różne rzeczy. Jest jednak moment którego wymyślić sobie nie mógł. Już zmierzam do większych konkretów.

Ten-jak-mu-tam kupił dom, po czym wypłynął sobie kajakiem na jezioro. W tym samym czasie przyszedł do niego pewien starszy Pan i zaczął go szukać w celu dostania podpisów na dokumentach, poszedł zatem za odgłosami i zniknął pozostawiając po sobie tylko samochód. Nasz główny bohater po znalezieniu samochodu, zawiadomił szeryfa. Tylko że miłego starszego Jegomościa więcej nie uświadczyliśmy.

Jak już wspomniałem na początku - nie oglądałem filmu dokładnie. Jeśli jest jakaś scena wyjaśniająca zdarzenie - będę wdzięczny za krótki opis. Jeśli nie, trudno, będę uważał że facet nie był świrem. Tylko na ocenę filmidełka i tak to nie wpłynie :)

ocenił(a) film na 4
Widurr14

właściwie nie było to w żaden sposób wyjaśnione... Ogólnie kilka spraw można by poświęcić większej uwadze bo nie wszystko się tutaj zgadza jeśli koleś rzeczywiście był po prostu chory psychicznie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones