PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838734}

Dom nocny

The Night House
6,4 15 551
ocen
6,4 10 1 15551
6,9 17
ocen krytyków
Dom nocny
powrót do forum filmu Dom nocny

Fenomenalny

ocenił(a) film na 10

Wczoraj byliśmy w kinie . To najlepszy horror jaki widziałem od 10 lat, Moim zdaniem ! ! Mistrzostwo świata ! Nie ma potworów i przerysowanych postaci ,budowanie napięcia i klimat są na bardzo wysokim poziomie ,efekty ! Tak mocne że myślałem że wyjdę z sali , to najstraszniejszy horror jaki widziałem ,przez ostatnie 10 lat i właśnie w takim kierunku powinno iść kino ! Klimat ,klimat i jeszcze raz klimat ! Oby powstawało więcej takich perełek kinowych !

ocenił(a) film na 8
karkonosze1

Szanując Twoje zdanie, pozwolę sobie wyartykułować tu swoją wątpliwość. Dlaczego Twoim zdaniem jest lepszy od Obecności - pierwszej części?

ocenił(a) film na 10
dareus79

zapomniałem o obecności:) obecność to jest najlepszy horror jaki w życiu widziałem :):)a tutaj poczułem to samo :)poziom ,klimat i budowanie napięcia,dlatego tak wysoko oceniam film:)

karkonosze1

Moim skromnym zdaniem, więcej w nim thrilleru i dramatu psychologicznego niż horroru, ale i tak jest świetny. Trzymał w napięciu do ostatniej minuty.

karkonosze1

jakie napiecie? Jedyne napięcie to miałem ze złości ze nie wiedziałem do samego konca filmu o co w nim chodzi i niestety sie nie dowiedziałem

ocenił(a) film na 5
karkonosze1

Jak w takim kierunku „pójdzie kino” to szybko upadnie. Efekty? Jakie efekty? Co tam straszyło? Widać, że niektórym dużo nie potrzeba do „fenomenalnego” filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones