PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677535}
5,0 2 694
oceny
5,0 10 1 2694
Dom obłąkanych dusz
powrót do forum filmu Dom obłąkanych dusz

film dla ludzi co lubia ogladac filmy o psychopatach, ludziach chorych psychicznie, poprostu film PSYCHO..bardzo dobra praca kamery, dobrzy aktorzy, muzyka..oczywiscie wiekszosci sie nie spodoba poniewaz wiekszosc ludzi jest chora psychicznie, sa prostakami, pustakami i nie wytrzymaja dluzej niz 20 minut tego filmu

ocenił(a) film na 8
ajzakus

Dokładnie ;)

ocenił(a) film na 2
ajzakus

psycho mówisz ? Moda na sukces też jest psycho skoro i to jest psycho. To że ci ludzie byli chorzy to wiemy z tego że fabuła w nas w to wprowadziła. Ja jakoś nie widziałem ani studium nad ich urojeniami ani pokazania różnic w widzeniu świata przez zdrowych i nie zdrowych (Jedyna próba to gdy ten cały wykładowca wybiega z domu świeżo po końcu świata swojej rodziny to - raz widzimy kosmiczne światła a za drugim razem kogucie i tyle.). Film zmarnował duży potencjał więc tym bardziej należy mu się niska nota. Gdy nie robi się ohów i ahów to fabuła jest nudna i mozolna. To nie świat urojeń a najzwyklejsza w świecie mało wartka fabuła która nie jest wynikiem tego że właśnie wdrażamy się w umysł psychopaty a tego że pan z kamerą w nudny sposób pokazuje coś co jest nudne.

Tak, tak, tak wszyscy jesteśmy chorzy tylko <bleee> nie wszyscy zostali przebadani. Czy twoja większość jest większa od statystycznej większości ludzi będących psychopatami ? Bo podobno to 2-3 % w społeczeństwie. Masz jakiś problem ze społeczeństwem ? Chcesz o tym pogadać ? Czujesz się odrzucony i nie akceptowany przez tych chorych ludzi ? A może czasami wyobrażasz sobie jak to jest być pomidorem ? A może ci chorzy co według ciebie są chorzy to ultra hard level bycia hipsterem ?

Czekaj skoro oglądnąłem cały film to dostanę medal ? Ty już pewnie swój z ziemniaka wystrugałeś

Prostaki i pustaki - do rymu nawet - to ci się udało. Komentował bym to za pewne no ale po co ? Przecież obrażanie innych jest taki wyrafinowane a ty do tego użyłeś tak wzniosłych słów. Fiu fiu - wirtuoz słowa. Czy to już syndrom małej pałki ? Bo przecież tak trudno się pogodzić z tym że komuś coś mogło się nie podobać(tudzież na odwrót) a twa opozycja co do zdania innych na pewno jest wzniesiona na silnych argumentach. Trudno... Cóż jak to się mówi - komu w drogę temu pustka. Czas na prostackie nie zawracanie sobie głowy tym że ktoś ma inne zdanie niż ja(to takie straszne - powinni tego zabronić)

Ten film nawet nie otarł się o filmy w których temat osobowości dysocjacyjnej został pokazany.

SnoKaa

lubisz sie bawic w takie glupoty? z ludzmi z interntetu..ty jestes chory, to do ciebie mowie, dlatego,ze jerstes chory, wlasnie tak sie zbulwersowales tym filmem, bo pokazal CIEBIE..ja jestem, przystojny, mam zajebista kobiete, mega laske, mega samochod sportowy, prace na kontrakt w anglii, wiec lubie popatrzec glownie na filmy o ludziach takich jak TY chorych, psychicznych, psychopatach.DOM OBLAKANYCH DUSZ TO FILM ZAJEBISTY, ALE PROPONUJE ZAPALIC ZIOLA, ZJESC TABLETKE JAKAS, WCIAGANC COS A MOZE UDA CI SIE ZROZUMIEC TEN FILM BARDZIEJ

ajzakus

I tu jest dużo racji ...właśnie oglądam

SnoKaa

Ponad 1,5 mln. osób w ciągu roku trafia w Polsce do szpitali psychiatrycznych. Niepokojący jest fakt, że zanotowany w latach 1990-2004 wzrost o ok. 900 tys. stanowi największy odsetek w Europie.

Lata 2005-2006 przyniosły lekkie odwrócenie tendencji wzrostowej. Mimo to dane liczbowe są nadal szokujące - w 2006 roku opieką psychiatryczną objętych było 1305 tys. osób z zaburzeniami psychicznymi w tym 359 tys. po raz pierwszy. Najnowsze dane z 13 października 2010, przedstawione przez Komitet Badań nad Zagrożeniami PAN, pokazują, że aż 10% z 9 mln dzieci i młodzieży do lat 18 wymaga opieki i pomocy psychiatryczno psychologicznej. Do najbardziej rozpowszechnionych chorób psychicznych należą depresja i schizofrenia. Według statystyk na schizofrenię zapada 1% (0,55 - 1,6% w zależności od miejsca prowadzonych badań) ogólnej populacji w społeczeństwach cywilizowanych. W Polsce jest to ok. 400 tys. ludzi, czyli 1,047 %.

SnoKaa

Według szacunków Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), choroby psychiczne do roku 2020 staną się jednym z poważniejszych problemów zdrowotnych występujących w populacji europejskiej. Szacuje się, że w samej tylko Europie niemal co trzeci dorosły doświadcza w ciągu roku przynajmniej jednego rodzaju choroby psychicznej.

ajzakus

JESTES CHORY, MUSISZ TO ZROZUMIEC ZAAKCEPTOWAC, DLATEGO WLACZ TEN FILM JESZCZE RAZ I ZROZUM SIEBIE

ocenił(a) film na 2
ajzakus

wiesz czym się różnimy ? Tym że ja jestem Polakiem a ty polaczkiem.
Idąc myślą Freud skoro twierdzisz że jesteś zdrowy to pierwszy powinieneś iść na okresowe badanie zdrowia psychicznego.
Znasz znaczenie słowa bulwers ? Mojej osobie ten film się nie podobał ty czujesz żal w tyłku bo ktoś ma inne zdanie niż twoje.

A tak swoją drogą po co kopiowałeś te statystki ? Że się tak zapytam. Statystycznie to ty i twoja mama macie po jednej piersi.

Podobno domeną małych ludzi jest obrażenie ludzi w internecie wiec hmm może wyłącz Simsy, zaparkuj kobietę w garażu, stwórz sobie małe dziecko z samochodem a na koniec wyślij sima do pracy - a tak poza tym mama na zupę woła.

No... mam nadzieje że po napisaniu tych wypocin poczułeś się jak prawdziwy facet i penis w twoich oczach nie wątpliwie się zwiększył wiec .... Gratulacje

Swoją drogą wiesz że syndrom "małego penisa"* da się leczyć ? Może byś spróbował drogi kolego ? A tak poza tym jak napiszesz coś z cyklu że wiem to bo sam się leczyłem to... jesteś intelektualnym troglodytą :)

*nie umiejętność radzenia sobie z odmiennych zdaniem innych. Nie umiejętność operowania argumentami. Bycie internetowym oszołomem kreującym się na połaciach pastwiska zwanego filmweb

że tak parafrazując - Co ty człowieku wiesz o filmach oscylujących w okół zdrowia psychicznego ?

Dziękuję Dobranoc

SnoKaa

JA OGLADAM NAJLEPSZE FILMY SWIATA, TAKIE JAKIE NIGDY NIE ZOBACZYSZ, TAKIE KTORE NIGDY NIE BEDA W POLSKIEJ TV , TAKIE KTORE SA POWAZNE, DOCENIONE I KONKRETNE..JUZ OK 20 LAT TEMU OGLADALEM FILMY TYPU CZLOWIEK POGRYZL PSA ( NAWET NIE WIESZ ZE TAKI FILM ISTNIEJE) JESTEM ZNAWCA FILMOW O PSYCHOPATACH I DOM OBLAKANYCH DUSZ MA WLASNIE KLIMAT PSYCHOPATYCZNY TAKI JAKI LUBIE..PEWNIE TWOJE FILMY TO KEVIN SAM W DOMU, WIEC NIE ZROZUMIEMY SIE.POZDR

ocenił(a) film na 2
ajzakus

Mógłbyś trochę większymi pisać bo my tu w Polsce już nie tak dobre oczy mamy jak na zachodzie

Gratuluje fascynacji repertuarem telewizyjnym. Chylę czoła, randki pedałów z MTV pewnie też cię jara bo to w końcu zachodnie.

Wnioskować mogę że lubisz jak ktoś myśli za ciebie. Dość szybko oswoiłeś się z tym że ktoś inny wdraża ci wytyczne.

Idź bym małym człowiekiem gdzie indziej. Czujesz ? wali siurem

SnoKaa

W każdej twojej wypowiedzi jest o penisie czy masz z tym problem?

ocenił(a) film na 2
Arturek22

Inaczej a co w penisie jest takiego zwykłego lub nie zwykłego żeby o nim nie mówić ?
O miliardzie rzeczy mówisz na co dzień i to oznaka że masz z nimi problem ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
ajzakus

Jak widać bycie za granicą ci nie służy.
Rozbawiłeś mnie drogi kolego i jak widać największa twoja broń to kupa na patyku.

Z racji takiej że dotarło do mnie iż mam do czynienia z intelektualnym impotentem zdecydowałem się na nie kontynuowanie dyskusji iż to nie przystoi

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
ajzakus

Czwarty epizod gdyby film mógłbyc dłuższy mógłby być o Tobie....

Ogólnie produkcja BARDZO przecietna druga tytułowa opowiasta nawet dobra powinna być jako cały film a te pozostałe jako wzmianki z chęcią też wieksza rola Malcoma M.Niestety nie jest tak i film jest taki sobie jedynie.

ocenił(a) film na 7
ajzakus

Podnieca cię obrażanie innych ludzi?

ajzakus

A Nieodwracalne?

SnoKaa

A co Ty, człowieku, wiesz o tematach oscylujących wokół ortografii xD
Pyskaty jesteś, szermierzu ;) ale kłótnia o marchewkę, a ja Ci powiem, że mi się film podobał, nie ze względu na fabułę, grę aktorską czy pracę kamery, a ze względu na to, co się dzieje z głową podczas i (zwłaszcza) po obejrzeniu. Przynajmniej co stało się z moją, bo zacząłem sobie stawiać pytania, niekoniecznie takie, na które chciałbym odpowiadać...
Doradzam, może chciałbyś obejrzeć go jeszcze raz, z trochę innym nastawieniem? Tylko proszę, racz unikać wyrafinowanych inwektyw i ustosunkowania a priori protekcjonalnego, ,,iż to nie przystoi"...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones