PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801997}

Dom otwarty

The Open House
3,4 15 883
oceny
3,4 10 1 15883
Dom otwarty
powrót do forum filmu Dom otwarty

Mi, to się w ogóle wydaje, że ta stara typiara ma z tym coś wspólnego -moja teoria jej mąż (zmarły) jednak żyje i zabija ludzi w pobliskiej okolicy na tych pokazach domów -lub jest to jej dziwny synalek który ma jakiś problem xD Druga sprawa przypuszczam, źe ona ich podtruwała np: chlebem po, to żeby mieli mniej sił do walki i byli mniej czujni np: Logan miał dobre wyniki w biegach i nagle bardzo się popsuł, wymiotował i spał do 13:00 (oczywiście zmiana otoczenia góry, to wpływa na wydolność ale chyba nie, aż tak) na końcu scena jak stara się przechadza w nocy po lesie - No poj***na. Ps: film z potencjałem na normalny thriller na wieczór, nawet większość czasu się dobrze bawiłem końcowe 25-30min już kapa D;

Juris

Twarz mordercy widoczna jest w scenie, w której oprawca uderza głową Logana o szybę samochodu. W scenie, w której Naomi zostaje zaatakowana na łóżku też go dobrze widać. Według mnie jest to hydraulik-(syn albo mąż Marty)

Fronczeski

W przedostatniej scenie nad strumieniem ręce mordercy wskazują wyraźnie na osobę czarnoskórą, więc może było dwóch morderców (np. ci policjanci :D).

Juris

Oglądałeś The Watcher?

ocenił(a) film na 2
Juris

Ale wymyślacie.
Nie pokazali twarzy mordercy, bo nie miała znaczenia - to nie był nikt znany z fabuły.
Chodziło o ideę "domu otwartego". to, o czym młody przez chwilę mówił. Dajesz klucze nieznajomym, którzy później oprowadzają innych nieznajomych.
Morderca obejrzał dom podczas "open house", uzyskał dostęp i urządził sobie polowanie.
Na końcu widać, jak samochód wjeżdża na następny "open house" - czyli zaczyna imprezę od nowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones