PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536312}

Dom snów

Dream House
6,7 82 081
ocen
6,7 10 1 82081
5,4 9
ocen krytyków
Dom snów
powrót do forum filmu Dom snów

Naprawdę dawno żaden film nie wywołał u mnie takiego smutku. Tragiczna śmierć ukochanej rodziny doprowadziła głównego bohatera do obłędu. To musi być straszne uczucie, gdy tracimy kogoś, kogo tak bardzo kochamy.

ocenił(a) film na 7
sympatyczny_chochlik

to samo sobie pomyślałam na końcu

ocenił(a) film na 6
ewus_filmweb

Czyli to Will Atenton je zabił?

ocenił(a) film na 8
trancefan1986

Spoiler
Nie to nie on, to ten sąsiad zlecił zabicie żony a ten najemnik pomylił domy i zabił nie tych co trzeba

ocenił(a) film na 6
monikatk3

Ahaa. A w tym pożarze na końcu rozmawiał z duchami żony i dzieci czy jak? I dlaczego to jego oskarżali o to zabójstwo i o bycie Peterem Wormem? Wątek psychiatryka - o co chodziło z tym nagraniem z kamery że o niby on był zabójcą? I przez cały czas miał urojenia że przebywa i rozmawia z żoną i dziećmi?

ocenił(a) film na 7
trancefan1986

trancefan1986
Chyba niezbyt uważnie oglądałeś film. :)
Will Atenton to nowa osobowość, którą w psychiatryku wymyślił sobie Peter Ward. Prawdziwy zabójca nie zostawił śladów, dlatego podejrzenia padły na Petera. Moment pokazania nagrania jest przełomowy w całym filmie. Wówczas do Willa dociera, że to on jest Peterem Wardem. Ponieważ Peter stracił zmysły, a wszyscy poza sąsiadką wierzyli, że to on zabił rodzinę, w końcu sam zaczął w to wierzyć. I tak - przez cały czas po opuszczeniu psychiatryka miał urojenia, które przeplatały się z rzeczywistością.

ocenił(a) film na 6
Red_Master

Właśnie obejrzałem ten film i nie do końca zrozumiałem, także dziękuję za to wytłumaczenie, bo dostałem niezłego kociokwiku :D.

sympatyczny_chochlik

Przecież on żyje z duchami, jego żona i dzieci to duchy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones