PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=536312}

Dom snów

Dream House
6,7 82 108
ocen
6,7 10 1 82108
5,4 10
ocen krytyków
Dom snów
powrót do forum filmu Dom snów

Zastanawia mnie fakt dlaczego ten film ma take niskie oceny ??? Świetny film pokroju Shutter
Island czy Pięknego umysłu. Genialne studium pochodzenia choroby psychicznej u człowieka
ciężko doświadczonego przez los. W zadnym filmie nie widziałam wcześniej takiego motywu
pogodzenia się i pożegnania z faktem, ze urojenia są tylko urojeniami i zapomnienia o nich.

użytkownik usunięty
Mia_van_Dam

Bardzo łatwo było mi zrozumieć, co czuje główny bohater, bo sam próbowałem/próbuję o kimś zapomnieć. Można powiedzieć, że w pewnym momencie wręcz wszedłem w jego skórkę.
Film naprawdę godny polecenia.

Mia_van_Dam

Masz rację. W dodatku świetne aktorstwo, szczególnie w wykonaniu D. Craiga.

ocenił(a) film na 7
Mia_van_Dam

"W zadnym filmie nie widziałam wcześniej takiego motywu pogodzenia się i pożegnania z faktem, ze urojenia są tylko urojeniami i zapomnienia o nich."

Mała poprawka się należy. Żona i dzieci Petera to nie były zwidy, tylko duchy. Mamy na to solidny dowód, gdy Elizabeth otwiera drzwi i potrząsa wisiorkami pod koniec filmu.

Natomiast normalny wygląd chałupy, światło w domu itp. to prawdopodobnie iluzja będąca wytworem Elizabeth, która nawet samą siebie przekonała że żyje :P

Mia_van_Dam

"Piękny umysł".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones