PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837728}
5,5 8 327
ocen
5,5 10 1 8327
Dom strachów
powrót do forum filmu Dom strachów

Zaniżona ocena...

ocenił(a) film na 7

Uważam, że film zasługuje na wyższą ocene. W swojej kategorii jest całkiem dobry, może dla niektórych motyw oklepany, ale widziałem podobnych filmów już trochę i większość była zdecydowanie słabsza. Dla mnie zasłużona 7-ka.

ocenił(a) film na 7
Matee91

Ode mnie takie 6.5, bo naprawdę całkiem rasowy slasher, owszem zabrakło lepszej gry aktorskiej, może też sami bohaterowie niezbyt udani, ale trzymał w napięciu, miał swoje momenty i wbrew pozorom, nie wszystko było takie oczywiste. Nie miałem większych oczekiwań, więc może stąd lepszy odbiór. Nie rozumiem ocen recenzentki E. Leszczyńskiej, daje tej produkcji 3, jednocześnie męczący przesadzony i kompletnie nierealistyczny Crawl wg niej zasługuje na 8. Na taką ocenę zasługują Szczęki Spielberga, a nie te pełzające aligatory.

ocenił(a) film na 7
Matee91

Ja też się spoko bawiłem, film jak najbardziej polecam do zaliczenia.

ocenił(a) film na 7
Matee91

Zgadzam się kolejny horror który ma zbyt niska ocenę, zauważam że takich które mają zniżoną ocenę tutaj na film web nie brakuje.

ocenił(a) film na 7
Matee91

w pełni popieram, film zasługuje na conajmniej 7! też już w swoim życiu nie jeden horror widziałam, ba! dosłownie dzesiątki już zaliczyłam także śmiało mogę ocenić go na mocną 7'kę, tym bardziej że mam pod względem horrorów nie małe doświadczenie. gra aktorska również mi się spodobała. nie rozumiem tylko tych niskich ocen od innych osób co do aktorów w tym filmie. moim zdaniem zagrali bardzo realistycznie jak na taki zwykły horror "na jeden wieczór". wręcz zaskakująco dobrze bym powiedziała. ludzie widocznie mają jakieś spaczone pojęcie aktorstwa. widziałam ze 10000 razy gorsze jeśli chodzi o takie typowe horrorki i to zdecydowana większość z nich była denna. a w tym filmie? zero jakiejkolwiek typowej paniki, darcia mordy wniebogłosy od przerażonych niewiast i biegania na oślep bez ładu i składu. co prawda nie obyło się bez wad i było też sporo debilizmu ale nie wykraczał on poza normę na szczęście. mnie osobiście ten film całkiem przestraszył. a jeśli klimat jest na tyle dobry, że potrafię się w niego wczuć i poczuć atmosferę grozy to wiem, że jest to przyzwoity horror.

ocenił(a) film na 5
brunetka89

Co tam Cie przestraszyło ? Ja oglądnąłem i mogę od razu iść spać.

ocenił(a) film na 5
brunetka89

Skoro wiele horrorow "zaliczylas" to stwierdzam ze te najlepsze pominelas i nie masz punktu odniesienia do innych slesherow. 5 to jak na ten film odpowiednia ocena

ocenił(a) film na 4
Matee91

I tak ma wysoką ocenę jak na tak słaby film. Wszystko to już gdzieś widzieliśmy, ale w dużo lepszym wydaniu, czyli w takich filmach jak Piła, Krzyk, Halloween itd. Spodziewałem się, że na końcu chociaż dostaniemy jakiś fajny twist jak np. w filmie April Fool's Day, albo Blady strach.

ocenił(a) film na 6
McGyverPL

trudno w takim filmie o takim plot twiście

ocenił(a) film na 7
Matee91

Popieram,ocena pomyłka tu na FW.Trzymał w napięciu,psychole klauny w fajny sposób pokazani,coś w stylu do tych kanibali z horroru,Droga bez powrotu.Ogólnie fajny klimat,podobny do filmu,Park grozy,jak ktoś nie widział to również polecam obejrzeć.

ocenił(a) film na 6
Matee91

Film zdecydowanie lepszy od takiego parku grozy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones