PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837728}
5,5 8 327
ocen
5,5 10 1 8327
Dom strachów
powrót do forum filmu Dom strachów

:) albo doszukuję się jakiegoś super zaskakującego zakończenia w prostym slasherze, albo już mnie ten film totalnie odmóżdżył WoW ;))))

ocenił(a) film na 6
Baby_Black27

To był szef tych świrów w maskach, ten który zabił chłopaka Harper, ten który na początku wpuścił ich wszystkich do tego domu strachów. Ale kim konkretnie był to nie powiedziano :P

ocenił(a) film na 8
Baby_Black27

Wydaje mi się, że to był ojciec Harper. I ten pokój jak z jej dzieciństwa.
Mogę się jednak mylić.

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

Oczywiście był to ojciec Harper. Dlatego ściągnął z dłoni Bailey pierścionek byłej żony, stąd w pokoju domek pod łóżkiem i melodyjka pozytywki.

ocenił(a) film na 6
maciej84_filmweb

A w jaki sposób domek pod łóżkiem lub melodia pozytywki są nawiązaniami do Harper? Bo chyba przegapiłem te nawiązania.
Jak klaun jedzie do niej do domu, to kamera pokazuje na podkładkę z formularzami, które wypełniali, co sugeruje, że klaun wziął adres z formularza, a nie ze swojej głowy. :P

maciej84_filmweb

Nawiązania do ojca Harper miały miejsce tylko w retrospekcjach. Za niczym nie stał ojciec. Psychopata, który przyjechał do domu jej matki to clown, który ich wpuszczał, a adres był w formularzu zgody, który wypełniała przed wejściem do domu strachów.

Baby_Black27

Dzięki za spoiler,na początku :(

ocenił(a) film na 4
Baby_Black27

A to się ie okazało, że za tym wszystkim stał jej ojciec?

beatrycze_jozue

Nie, po prostu niektórzy mają zbyt bujną wyobraźnię i szukają wszędzie drugiego dna. Za niczym nie stał ojciec, to był po prostu szef grupy psychopatów, który adres Harper miał w formularzu zgody.

ocenił(a) film na 5
Baby_Black27

To był jej pijany stary

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones