PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 961
ocen
5,5 10 1 96961
6,8 38
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

Mam duży problem z ocenami tego filmu na tym portalu. Dużo osób ocenia go strasznie nisko, często argumentując to tym, że film "nie jest straszny"... Cóż, błąd portalu że film nie jest oznaczony jako horror/komedia. Jednak nawet ta poprawka dużo, by chyba nie zmieniła, bo żeby w pełni zrozumieć i docenić to dzieło trzeba być fanem horroru. Nie oglądaczem kolejnych historii o duchach, jakie masowo produkuje się w ciągu ostatnich lat, które w 90% nie mają za grosz oryginalności, ani klimatu, tylko fanem starych horrorów z końca lat 80 i początku 90. Trzeba znać te wszystkie klisze i schematy, które pojawiały się raz za razem, a które film idealnie wprost wyśmiał... Dlatego podzielę się śmiałą tezą, a brzmi ona "Tylko dla hardcorowych fanów horrorów, jeśli nie doceniasz tego filmu znaczy to mniej więcej tyle, że słabo się znasz na horrorach."
Pewnie się posypią hejty, ale cóż...
PS: jakim kretynem trzeba być, żeby oceniać horror tylko na podstawie tego jak jest straszny?

ocenił(a) film na 7
PiecykCrouch

Mnie ten film zaskoczył xD Nie spodziewałem się tego co się stało pod koniec filmu xD Myślałem, że to taki normalny horror o domku w głębi lasu i o jakimś duchu czy coś w podobie a tutaj nagle coś takiego xD Hahahah :D No film jest ciekawy i to na pewno. Spodobał mi się i miło mi się go oglądało :) No nic takiego strasznego nie było ale fabuła ciekawa :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones