PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487684}

Dom w głębi lasu

The Cabin in the Woods
5,5 96 902
oceny
5,5 10 1 96902
6,8 37
ocen krytyków
Dom w głębi lasu
powrót do forum filmu Dom w głębi lasu

a ocena tego filmu w porównaniu jak oceniane są różnorakie gnioty jest najlepszym
zaświadczeniem tego jak zj*bane jest społeczeństwo :D

ocenił(a) film na 9
kryszti

Zgadzam sie. Film fajny, odrozniajacy sie od innych na plus, nietuzinkowy. Jak dla mnie super.
Co do ocen.. nie komentowac i nie wierzyc. Maja malo wspolnego z rzeczywistoscia

ocenił(a) film na 8
oZeta

Hmm... rzeczywistość, czyli szablon postrzegania wpojony większości ludzi ma także mało wspólnego z rzeczywistością, choć to już dywagacje na temat epistemologii, ale pomysł na film rzeczywiście świetny. Ludzie nie mają dystansu.

ocenił(a) film na 9
kryszti

Nie wiem jakie filmy preferujesz ale wczoraj oglądalam " jako w niebie tak i na ziemi" a jakis czas temu " babadock'a" i moge szczerze Ci je polecic. Nie sa dziwne jak cabin in the wood ale mysle ze warte uwagi

ocenił(a) film na 8
oZeta

Dzięki, sprawdzę czy mnie zainteresują.

ocenił(a) film na 3
kryszti

Kryszti sądząc po twoich komentarzach lubisz horrory typu "Lśnienie" ?? Tam również zostawiłem swoją ocenę 3/10

ocenił(a) film na 8
kryszti

w stu procentach popieram :) dla mnie dystans w podejściu do tematu, gra konwencją jest zachwycająca :)

kryszti

Po co wyzywasz ludzi którzy mają inne zdanie niż Ty? Jeżeli obejrzał to ma prawo ocenić jak chce. Oglądałem to coś i tak samo uważam, że do takich produkcji jak "obecność" nie ma polotu. Wszystko tak naprawdę przez złe sklasyfikowanie filmu jako horror... choć podejrzewam, że prawidłowe sklasyfikowanie i tak by nie uratowało tego "dzieła". A Ty się jarasz tym, że Tobie podoba się film w odróżnieniu od reszty i myślisz, że dzięki temu jesteś mądrzejszy... taki gniot może się podobać tylko nizinie intelektualnej...

ocenił(a) film na 8
matys16_20

O matko, kolejny upośledzony debil i na dodatek fan LOTR. Nie przeszkadza mi odmienne zdanie, przeszkadza mi ludzka głupota. Jestem mądrzejszy o tyle, że nie wypisuję głupot pod komediami romantycznymi, o których nie mam pojęcią. Idioci, wszędzie j*bani idioci, bez pomocy nie uda mi sie ich wszystkich wypatroszyć.

ocenił(a) film na 8
matys16_20

Jak patrzę na takie posty, to myślę o zostaniu seryjnym mordercą... no, ale przecież idiotów jest miliardy... że ktoś taki wspomina o "nizinie intelektualnej" to skrajna forma hipokryzji.

kryszti

z debilami nie wygrasz, ich jest zawsze więcej... :P

ocenił(a) film na 10
kryszti

może na zachodzie jest lepiej. trudno żeby amatorzy discopolo zrozumieli ten film. ja uważam, że jest absolutnie genialny. faktycznie myślę, że większość jest zdezorientowana wielopłaszczyznowością filmu i odejściem od konwencji.

ocenił(a) film na 3
kryszti

Film bardzo, bardzo naciągany. Jakieś podziemne centrum dowodzenia z kilkunastoma windami, w której są potwory ... to już trochę bieda... Poza tym w centrum dowodzenia jakieś kilkaset ludzi ogląda sobie transmisję na żywo z tego jak giną ludzie i robią to tylko po to bo jakieś olbrzymi się obudzą.... SERIO WAS TO KRĘCI ?? Gdyby nie tyle krwi to bym to puścił małym dzieciom jako bajke ^^. Bardzo się zawiodłem. Nie było tam żadnej klasyki.

Zaintrygowała mnie tylko jedna postać - kobieta w centrum dowodzenia która była z tymi dwoma zbokami. Myślałem że odegra jakąś ciekawą rolę ale najwyczajniej w świecie wszyscy zginęli... i druga kobieta która była na dolnym piętrze "szefowa" też nic ciekawego nie powiedziała

kryszti

Ha! Zmniejszanie inteligencji przez farbowanie na blond.„Wiecie, jak obniżamy inteligencję ? Farbujemy włosy na blond”
"Pokaż cycuszki, musi sie spodobać klientowi" - czyli nam hehe.
"To nie zombie, to nasze zombie".
No tytułów można podpiąć pod to wiele od "Lśnienia" przez "Silent Hill" aż nawet do "Scooby Doo" jak ktoś napisał wcześniej.
Fajnie pokazane wyśmianie konwencji horrorów ale tak naprawde nie chodzi o wyśmianie kiczu tylko zrobili sobie jaja z całego gatunku, umieszczając nawet kultowe horrory. A jako, że chcą zrobić sobie jaja to widać to od razu np. jak pracownicy rozmawiali z pracownikiem stacji benzynowej i się z niego śmiali i jego groźnych słów.
Super spoko skumane, wątki wychaczone, smaczki też. No ale ja np. lubie klimat filmów - tu go nie ma więc nie ma 10/10. To że zrozumiałem film niekoniecznie znaczy że muszę być nim zachwycony. Ale widzę, że autor tematu ma poważne problemy emocjonalne. Za każdym razem obraża innych co nie wypowiadają się o filmie jak chce on usłyszeć, na siłe prawie w każdej wypowiedzi podkreśla swoją inteligencje i obniża innych, a jak piszą że zrozumieli to odpowiada, że "może COŚ TAM rozumu masz". No dla mnie to troche kompleksy fchuj ;D

"Jak patrzę na takie posty, to myślę o zostaniu seryjnym mordercą... no, ale przecież idiotów jest miliardy... że ktoś taki wspomina o "nizinie intelektualnej" to skrajna forma hipokryzji." No jak ja patrze na takie posty to sie zastanawiam poco pisać swoje przemyślenia na temat idiotów pokazując tym samym że ma się jakąś psychoze na ten temat.

OOOOO np ten " O matko, kolejny upośledzony debil i na dodatek fan LOTR. Nie przeszkadza mi odmienne zdanie, przeszkadza mi ludzka głupota. Jestem mądrzejszy o tyle, że nie wypisuję głupot pod komediami romantycznymi, o których nie mam pojęcią. Idioci, wszędzie j*bani idioci, bez pomocy nie uda mi sie ich wszystkich wypatroszyć." Ludzie mogą nie rozumieć filmu, mogą być młodszymi odbiorcami lub starszymi którzy nie są tak spostrzegawczy co nie oznacza że są idiotami a LOTRA również bardzo lubię, sorki że lubię, ogólnie socjopata i psychol fchuj z Ciebie.
"

kryszti

Oooo potem patrze w profil i link do https://www.facebook.com/marsz.prawie.zywych.trupow/ WRAŻLIWY SOCJOPATA, dobrze mieć chociaż świadomość swojego stanu psychologiczo-emocjonalnego. hah no nie wierze

ocenił(a) film na 2
kryszti

Brawo za głupotę. Nazywać społeczeństwo z***nym, bo oceniają nisko gniota stylizowanego na horrory gnioty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones