PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470384}
7,4 182 116
ocen
7,4 10 1 182116
7,7 41
ocen krytyków
Dom zły
powrót do forum filmu Dom zły

Rewelacja

użytkownik usunięty

widziałem wczoraj na festiwalu w Gdyni. po prostu rewelacja, film dopracowany do najbłahszego szczegółu (lis, który się w końcu pojawia w nieoczekiwanym momencie :) scenariusza, scenografii, fantastycznie zagrany i sfilmowany. świetni Topa i Jakubik, Więckiewicz też, na upiorny duet Preis i Dziędziel nie mam mocnych.

nieprosty film z atmosferą. kawał kina, Smarzowski jest wielki.

Podzielam zdanie, też widziałem go wczoraj na festiwalu w Gdyni film Bardzo dobry .

ocenił(a) film na 9
MaR83

Zazdroszczę przedmówcom. Niesamowicie jestem napalony na ten film, wiadomo coś o dacie premiery dla zwykłego widza?

ocenił(a) film na 9

aaaaaahhhhhhhhh... czekam od kilkunastu miesiecy, odkad sie dowiedzialem ze smarzowski kreci nowy film. wesele widzialem ok. 30 razy, dialogi znam na pamiec i nadal mi sie nie znudzilo. mysle z z "Domem..." bedzie tak samo...

grizley

premiera w listopadzie.................................................

MaR83

Widziałem zwiastun w Kinomaniaku i chyba po raz pierwszy w życiu czekam na polski film.

27 listopada maraton filmów Smarzowskiego w multikinie:)

ocenił(a) film na 10
tarak

napaliłem się, klikam, a tu tylko Wesele i Dom Zły, mogliby się bardziej postarać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones