PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35483}

Dom z piasku i mgły

House of Sand and Fog
7,4 22 545
ocen
7,4 10 1 22545
6,9 9
ocen krytyków
Dom z piasku i mgły
powrót do forum filmu Dom z piasku i mgły

bohaterów pt"Cena przetrwania" był ciekawy i mozna bylo wyciągnąc wnioski m. in. jak z kobiety robi sie kurwa i odwrotnie, jacy mozemy byc w obliczu zaglady To film Dom z piasku i mgły niczym mnie nie zaskoczył (Jeszcze ten koniec-patetyczny i sam koniec podobny do początku filmu :\ble jakby dowodził że budowanie każdego szczęscia odbywało sie na cudzym lub naszym nieszczesciu a to nie o to chodzi Brakuje mi mocnego wątku miłosnego może dlatego ten film który powstał na podstawie książki (której juz nie przeczytam)

ocenił(a) film na 5
DamMtor

...jest mało wyrazisty, płytki dla wyjątkowo wrażliwych kinomanów

ocenił(a) film na 9
DamMtor

Dramat. Ogromny dramat... czytac takie "wypowiedzi" jak twoja...

ocenił(a) film na 3
DamMtor

Film nie jest głupi- nie jest dobrze zrobiony, mogliby jeszcze coś do niego dodać przy końcu, ale na bank nie jest głupi. A tak przy okazji to budowanie szczęscia niestety czesto odbywa sie na koszt innych- dlatego może dotrze do ludzi po obejrzeniu tego filmu, że tak nie powinno być. Film według mnie 3,5-4/10. Na bank ten film nie umywa się do ,,Miasta Gniewu'', gdyż,,Miasto Gniewu'' jest filmem przecudownym.

użytkownik usunięty
DamMtor


Kiedyś obejrzałam film zrobiony przez krytyka filmowego,w którym było więcej chaosu i totalnej błazenady niż sztuki,a sam autor mówił o nim jak o pretendencie do Oskara.Właśnie tacy ludzie,wykrzykują najgłośniej,
swoje niezadowolenie,a sami nie mają pomysłu na siebie,serwując nam kicz.
Najlepiej to dodajmy tu więcej scen łóżkowych,występów gołych tancerek
i pokazów akrobatycznych.

ocenił(a) film na 7
DamMtor

"Iron Man" mnie zaskoczył, "Mumia", nawet "Titanic"- bo do końca miałem nadzieję, że jednak nie zatonie. Jeśli uważasz, że "Dom z piasku..." nie zaskakuje, to pytam: w jaki sposób chcesz aby Cię zaskoczył???. Niekiedy prostota, skromność i ogólny spokój filmu są w stanie zbudować niesamowity klimat, który pochłania widza i oczarowuje go. Ja czuje się oczarowany i niepotrzebne mi są fajerwerki i ciągłe zwroty akcji, tutaj nic nie musiało mnie zaskakiwać.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones