PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181720}

Don Chichot

Donkey Xote
5,2 6 878
ocen
5,2 10 1 6878
Don Chichot
powrót do forum filmu Don Chichot

Słaba animacja; żenujące żarty; wyrażenia, których dzieci powtarzać nie powinny; częste ujęcia na
cycki kobiet + koń tranwestyta + cycki u kur, towarzyszek koguta (bajka dla dzieci?); mało
oryginalna, ledwie lepiąca się historia; zbyt wiele wątków, ponadto nie mających swego tła;
nieprzyjemny nastrój całej opowieści; sceny, które mają swe zakończenie w punkcie
kulminacyjnym (kto to pisał?!). Obejrzałam do końca tylko dlatego, aby bez wyrzutów sumienia
móc postawić ocenę i się wypowiedzieć.

ocenił(a) film na 3
sagitta_

To prawda, słabizna. Zlepek różnych tematów z innych filmów bezsensownie zrobiony. Legenda Don Kichota jest na tyle ciekawa, że można było zrobić coś całkiem lepszego, a tu kicha.

ocenił(a) film na 4
chemas

Dokładnie. Szkoda tylko zmarnowanego tematu. Naciągnąłem sam na maksymalną ocenę jaką tylko mogłem dać, ale rozumiem osoby, które stwierdziły, że ''Don Chichot'' jako całość to NIEPOROZUMIENIE.
Coś od siebie:

http://www.filmweb.pl/film/Don+Chichot-2007-181720/discussion/Tw%C3%B3rc%C3%B3w+ walka+z+wiatrakami,2098480

pozdro chemas

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones