PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 568
ocen
7,5 10 1 6568
Don
powrót do forum filmu Don

ŚWIETNE kino akcji ;)

ocenił(a) film na 10

Shahrukh Khan popisał się grą aktorską nie gorzej niż Jason Statham ;) bardzo dobry film ;)

ocenił(a) film na 8
neela96

Dobry dobry! Zgadza się!

neela96

Zmarnowane prawie 3 godziny. Śpiewy powciskane na siłę. Śpiewający i tańczący Don o nieludzkiej intuicji i słuchu. Dość słabe aktorstwo. Jak przypomnę sobie Dangala ze wspaniałą grą aktorską Aamira Khana z tą produkcją to bierze mnie na mdłości .

ocenił(a) film na 10
Filbo

śpiewy powciskane na siłe... xD to po co siegasz po produkcje BOLLYWOOD.. w ktorej śpiew to znak rozpoznawczy ktory towarzyszy tym filmom zawsze :)... takie kino sie kocha albo nienawidzi, dla mnie akurat DON to śweitny film z nienaganna fabuła, niegorszy od amerykanskich produkcji :)

neela96

Lubię filmy Bollywood ale nie takie gdzie gangsterzy tańczą i śpiewają. Akceptuję tańce, które są z sensem skomponowane w fabułę a nie na siłę. Dangala obejrzałem chyba z 5 razy. Langaan, Gwiazdy na ziemi to filmy, które warto obejrzeć. A Don zupełnie mnie nie porwał. Don to nie Don a jednak Don. Inspektor oi nie inspektor a może inspektor. Samochód skasowany tak, że blacha drzwi się wygięła do góry by za chwilę zobaczyć z ładnie poklepanym bokiem (pewnie w warsztacie). Czy też indyjskie helikoptery, które się nie potrafią zawiesić w powietrzu tylko piruety robią :). Ale najbardziej rozwalał mnie śpiewający i tańczący Don z jego durnymi minami. Już sobie wyobraziłem tańczącego i śpiewającego Al Pacino na schodach kościoła po zleceniu zabicia 5 szefów nowojorskich rodzin. To na pewno jeszcze kino gangsterskie czy musical, komedia gangsterska?

neela96

Sorki za kilka literówek. Wkomponowane, Lagaan i jakieś inne drobiazgi. Pisanie w komórce dłuższych tekstów jest trochę utrudnione :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones