PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=241542}

Don

7,5 6 566
ocen
7,5 10 1 6566
Don
powrót do forum filmu Don

może jestem naiwna, ale naprawdę mnie ta końcówka rozbiła. tak mnie ten film zaskoczył na końcu, że naprawdę nie spodziewałam się tego po produkcjach z Indii. byłam pewna, że na końcu będzie szczęśliwa rodzinka: on, ona, Deepu z tatusiem. a tu sie okazuje, że tak naprawdę to Vijay umarł bardzo szybko. Tylko kilka niedociągnięć: np. scena jak Don i Roma ida do szkoły odiwedzić Deepu. chociaż z drugiej strony Don sam przyznał, że 'w pierwszej chwili nie wiedział kto do niego biegnie'. Ale wiedział o żuciu liści itd. No w każdym razie mi się film podobał. Minusy to przydługawe i nudnawe miejscami dialogi, SRK nie wspiął się i tym razem na wyżyny aktorskiej maestrii i beznadziejny Om Puri. reszta ok. 7/10

kulka

przeciesz słyszał ich rozmowe na korytarzu wiec wiedział o żuciu liści... ale zgadzam się ja byłam tak zaskoczona końcówką, że serce mi biło jak szalone :) też się nie spodziewałam

ocenił(a) film na 10
kulka

Ja wlasnie teraz zobaczylam ten film. Baaardzo mi sie podobal, chociaz zakonczenie bylo juz niepotrzebne.. Przeciez to wszystko jest nielogiczne.. rozumiem to zucie lisci i wogole.. Ale zeby az tak to wszystko odegrac to musialby wiedziec o Vijayu wszystko od poczatku do konca.. Film naprawde rewelacyjny i moge dac 9/10 ale tym zakonczeniem mnie zaskoczyli strasznie.. i nie powiem zeby pozytywnie.. Mogli to juz skonczyc normalnie. SRK wedlug mnie bardzo dobry w tej roli, chociaz jednak wole go jaki majora Ram'a w "Main Hoon Na" ;P To jest tylko moja opinia, i nikomu nie chce jej narzucac ;) Naprawde goraco film polecam!

ocenił(a) film na 10
kulka

Don jest jednym z lepszych filmów które udało mi się zobaczyć...
Końcówka mnie rozwaliła.. siedziałam przed kompem z opadniętą szczęką.. i z tego też powodu oglądnęłam ten film od razu po raz drugi. Czyli 6 godzin, ale co to dla mnie. Film jest genialny.
Piosenka Khaike Paan Banaras Wala mnie powaliła... boski śmieszny SRK i genialne wejscie SRK w piosence Aaj Ki Raat. :O

Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 10
kulka

mnie tak samo koncowka zabila:D zuchwa mi opadla na ziemie hehehe achh nie ma jak lubic dzikie kotki:) film fantastyczny a za koncowke 11/10 hehehe

ocenił(a) film na 10
Nur_Jahan

i pamietajcie:) nie jest trudno zlapac Dona, to wrecz niemozliwe:)

ocenił(a) film na 7
kulka

średni z zaskakującym zakończeniem. Przewidywali dwie części i dlatego... 7/10 spoko... Dodać należy grę i urok osobisty Priyanka Chopra... Jedna z najładniejszych aktorek indyjskich....

ocenił(a) film na 7
andpol

Don II jest lepszy...

ocenił(a) film na 10
kulka

"na końcu będzie szczęśliwa rodzinka" - to mało filmów indyjskich widziałaś skoro myślisz,że wszystkie filmy kończą się HE.

TA0272AT

Tak to prawda mało produkcji kończy happy endem jeśli chodzi o indyjskie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones