PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=171005}

My Tutor Friend

Dong-gab-nae-gi Kwa-oi-ha-gi
6,9 770
ocen
6,9 10 1 770
Dong gab nae gi Kwa oi ha gi
powrót do forum filmu Dong-gab-nae-gi Kwa-oi-ha-gi

KOCHAM TEN FILM!!

ocenił(a) film na 10

MY SASSY GIRL wedlug mnie jest gorsza od tego filmu!! Poprostu cudny pod kazdym wzgledem;D I uwielbiam takze aktorow co tu graja! Boski, cudny film... tylko szkoda ze nie pocalowali sie na koncu;( ale w My Sassy Girl tez tak bylo:D

Ktosik_2

Też mi się bardziej podobał od "My Sassy Girl" ;P
Polecam każdemu

Ktosik_2

zgadzam się w 100%!!! fantastyczny film, widziałam go już kilka razy i..chyba nigdy mi się nie znudzi. My Sassy Girl też sympatycznie się ogląda, ale nie umywa się do My Tutor Friend !!!;)

ocenił(a) film na 8
bubble_milk

kurde ja dopiero w tym roku ogladałam ten film pierwszy raz i jestem pod wielkim wrażeniem :D super film tylko szkoda ze Azjatyckie filmy maja to do siebie ze brak w nich pocałunków :D ;p ale uważam ze fajna obsada i film a ten gosta kocham bo jest taki fajniutki :B pozdrawiam wszystkich którzy uwielbiaja tak jak ja azjatyckie komedie romantyczne :D

użytkownik usunięty
roxiff689

do tego braku pocałunków można się przyzwyczaić...
W sumie dzięki takiej tajemniczości koreańskie filmy są według mnie zdecydowanie bardziej romantyczne od produkcji zamerykanizowanych

ocenił(a) film na 7
Ktosik_2

Słabszy od My Sassy Girl, za bardzo wymuszony. Ale czas miło spędzony. Film jest zabawny a My Sassy Girl był i zabawny i inteligentny, coś więcej niż dobra rozrywka. Mimo to poziom porównywalny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones