PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5158}
7,7 209 519
ocen
7,7 10 1 209519
7,6 33
oceny krytyków
Donnie Darko
powrót do forum filmu Donnie Darko

Co to jest?!!?? DLACZEGO tak wysoko?? każdy film z top 10 jest od niego lepszy. Co wy w nim widzicie???

ocenił(a) film na 10
petermas

10/10 Totalnie piękny film!!!!!
To jest "Donnie Darko"!Dlatego tak wysoko,bo ludzie na niego głosują!!Każdy film w top 10 jest od niego gorszy.Czego Ty w nim nie widzisz??

Pozdrawiam i przypominam na tym polega układanie,tego jakże żałosnego,rankingu...

użytkownik usunięty
snook_poczta

co do jednego się zgodzę, ranking nie jest za dobry...

ocenił(a) film na 10

Wedlug Ciebie, ale ranking odzwierciedla glosy wiekszosci:p Wiec ranking nie jest zly czy dobry jest taki jaki powinien byc.

ocenił(a) film na 6
Swiesu

wychodzi na to ze ranking w wiekszosci wspoltworza kretyni.

ocenił(a) film na 10
ReDevil_2

a min. wspoltworzysz go ty ;) czyz nie? ;]]]

w4ffel

Nie zacieszaj michy tylko czytaj ze zrozumieniem.

ocenił(a) film na 6
w4ffel

wafel pociesz wafla w kiblu bo chyba tylko na to cie stac.
ps. Gdzie zgubiles mozg.

ocenił(a) film na 9
ReDevil_2

A ciebie chyba tylko stać na takie (uwaga! trudne słowo) riposty.

ocenił(a) film na 10
petermas

a ja sie ciesze że pomimo takich idiotów którzy dają Donniemu 1/10 film nadal utrzymuje się na szczycie:) bo w pełni na to zasługuje...

ocenił(a) film na 5
krasnal

Dlatego utrzymuje się na szczycie ,bo ma grono idiotów ,którzy się podniecają jak po setnym razie gdy da ocenę 10, film wskakuje na 1 miejsce. Tydzień później wskakuje na 2, to chłopak płacze ,więc musi dać kolejnych 100 dzięsiątek. Myślę ,że tak właśnie jest ^^ A film średni, w stronę słabego raczej niż kultowego. Pozdrawiam

Kwic

dlaczego obrazasz ludzi, ktorym ten film sie podoba i go doceniaja? "grono idiotow"? wstydz sie. jak rozumiem, dla Ciebie esencja kultowego filmu jest Matrix? pomyslisz sobie: co w tym zlego? No wlasnie! to dziala w druga stronie ignorancie!

Kwic

a czemu obrazasz tych co lubia ten film? gorsi od Ciebie czy co?"Grono idiotow"... ladnie ladnie. Ty ustanawiasz etykietke "Film ten slaby, film ten kultowy?". se roba co chca, kij z rankingami - rownasz sie z cala reszta ktora tak glosuje, bo widac Ci tak zalezy.

Wrrr... od ignorancji filmowej jeszcze bardziej nie znosze "bo ja tak na zlosc".

ocenił(a) film na 9
Kwic

dla twojej informacji głos na film można oddać tylko raz..... i co ty na to .... tym postem pokazałes naprawde jaki jestes "madry"

ocenił(a) film na 10
Kwic

jeśli nie zrozumiałeś(aś) treści to nie powód żeby z reszty robic debili.zauważyłem że gdy film jest cięższy w odbiorze niż bolek i lolek bądż filmy prymitywne to ludzie próbują z niego zrobi chłam ....

ocenił(a) film na 5
krasnal

Dlatego utrzymuje się na szczycie ,bo ma grono idiotów ,którzy się podniecają jak po setnym razie gdy da ocenę 10, film wskakuje na 1 miejsce. Tydzień później wskakuje na 2, to chłopak płacze ,więc musi dać kolejnych 100 dzięsiątek. Myślę ,że tak właśnie jest ^^ A film średni, w stronę słabego raczej niż kultowego. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
krasnal

Dlatego utrzymuje się na szczycie ,bo ma grono idiotów ,którzy się podniecają jak po setnym razie gdy da ocenę 10, film wskakuje na 1 miejsce. Tydzień później wskakuje na 2, to chłopak płacze ,więc musi dać kolejnych 100 dzięsiątek. Myślę ,że tak właśnie jest ^^ A film średni, w stronę słabego raczej niż kultowego. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
Kwic

to myślisz bardzo źle Kwicu, albo w ogóle nie myślisz. jeśli jeszcze nie zauważyłeś na filmwebie dany film można ocenić tylko jeden raz więc Twoja genialna teoria legła w gruzach. przykro mi, musiałem Cie uświadomić, tylko prosze nie rzucaj się pod pociąg czy coś...

ocenił(a) film na 2
krasnal

Veto!

Film jest po prostu przeciętny 4/10.

A tak swoją drogą: dla większości ludzi na tym forum dany film jest albo "bzie" (1/10) albo "cacy" (10/10). Nie wiem, czy wasze mózgi potrafią operować tylko w systemie zero-jedynkowym?

petermas

Petermas, Ty oceniasz na 10/10 Piłę, więc.... po prostu bez komentarza.

ocenił(a) film na 7
petermas

1/10 moze nie, dla mnie 7/10 calkiem fajny ale nie jestem jakis nim specjalnie zachwycony jak wiekszosc ktora dala 10...

Steve_o

dał 1/10, bo to jest film nad którym trzeba pomysleć, więc (przepraszam, ze sie powtórzę, ale rózne osoby na filmwebsie siedzą) jEST TO FILM DLA LUDZI MYŚLĄCZYCH. jak ktoś go nie rozumie i nie odbiera jego sensu to niestety nie potrafi tego robić najwyraźniej. Nie atakuje ludzi, którzy nie lubie "donniego", no ale "gromada idiotów" (czy jakos tak) to juz przesada!!

ocenił(a) film na 7
olcia451

Absolutnie nie chcę przyłączać się do konfliktu ale czy pisanie "jEST TO FILM DLA LUDZI MYŚLĄCZYCH" nie jest atakiem na ludzi, którzy "donniego" nie lubią? Zarzucanie ludziom bezmyślności jest poniekąd równoważne z nazwaniem ich idiotami ( zgadzam się, że to przesada)

ocenił(a) film na 6
gary_joiner_tm

ooooo...jakze madre slowa ten pan powiedzial. Dokladnie "Nie lubisz DD wiec nie myslisz, czyli jestes idiota".

petermas

Film nie jest zły, ale żeby zaraz 10 pkt?To chyba przesada.Może 6/10?Film jest pokręcony tak jak umysł schizofrenika.Problem nierozumianego nastolatka też jest stary i oklepany.Ten film nie wnosi moim zdaniem niczego odkrywczego.Dobry, ale tylko dobry.

ocenił(a) film na 10
ccaz

przesada dla ciebie nie znaczy przesada dla innych

ocenił(a) film na 8
oliina

Ci, którzy wystawiają Donniemu 1/10 niczym nie różnią się od tych, którzy po paredziesiąt razy dają mu 10/10. Rozumiem, że film może się nie podobać, ale dawanie mu 1 jest niesprawiedliwe, chociażby ze względu na poprawność techniczną tej produkcji (chociażby zdjęcia).

ocenił(a) film na 1
petermas

Film jest tak wspaniały że postanowiłem dać 11 ale niestety nie ma takiej możliwości,więc dałem dwa razy po 1-HEHEHEHEH!!!!
Pozdrawiam ,,maciekmisztal"

ocenił(a) film na 8
MALAK

MALAK
To miało być zabawne? Dumny jesteś z siebie, że zaniżasz oceny tak, jak inni je zawyżają?

ocenił(a) film na 1
petermas

maciekmisztal
Żartuje-zawsze głosuje na każdy film(jeżeli głosuje)to tylko raz.
Są pewne zasady których nie powinno się łamać.
I to się tyczy tych co zaniżaja jak i tych którzy zawyżają.
Z Mojej strony to był niewinny żarcik(nie chciałbym żeby przyległa do Mnie łatka gościa które po kilka razy głosuje na 1 film).
Pozdrawiam!

petermas

najgorszy film jaki zdarzylo mi sie oglądać. prawie zawsze ogladam filmy do konca, nawet te ktore sa totalnie denne, ale tego filmu nei da sie obejrzec do konca... TOTALNE DNO gdyby moznabylo dawac ujemne oceny zaslugiwalby na -10

ocenił(a) film na 6
Sake

Maciekmisztal ma nie lada zadanie do wykonania. Musi bronic filmu jak matki. No ale nie przesadzajmy z ujemnymi ocenami, wystarczy jak postawicie mu palke albo cos w granicach rozsadku czyli powyzej osemki nie da rady.

ocenił(a) film na 8
ReDevil_2

Redevil, czekałem kiedy się odezwiesz:) Nie muszę bronić Donniego, bo on się sam obroni. Apeluję tylko, żeby nie stawiać filmowi 1, jeżeli od technicznej strony jest całkiem przyzwoity. Jasne, każy ma prawo oceniać jak chce, ja tylko proszę o rozwagę.

ocenił(a) film na 6
maciekmisztal

calkowicie sie z toba zgadzam Macieju, niestety postanowilem dac filmowi 1 z nastepujacych powodow.

-brzydki kostium krolika;
-nieeleganckie zachowanie DD w obecnosci doroslych;
-uzywanie przeklenstw w obecnosci mamy;
-role DD powinien zagrac Al Pacino;
-DD nie umial podrywac;
-DD byl przemadrzaly i arogancki w stosunku do swoich glupszych kolegow.

pozdrawiam macka i jego cala rodzine

ReDevil_2

Buahaha ale się tu pocicie w tym temacie na temat tego filmu. Aż ,usiałem ściągnąć ten film. Dzisiaj seans , jak będzie nudny to zjadę go od góry do dołu ale jak w miarę przyzwoity to wystawię adekwatną ocenę i nie będe pruł mordy pozdro.

ocenił(a) film na 6
Potezny_szescianin

............a wlasnie ze bedziesz prul morde....:)

ocenił(a) film na 10
petermas

"porazka"- tak cie nazwali rodzice po urodzeniu...DONNIE DARKO JEST PIEKNY I ZAWSZE BEDZIE NR 1

ocenił(a) film na 4
jaco101

"donie darko jest piekny" co ty?? pedal jestes?? jak ci sie tak DD podoba to sie z nim ożeń i swoje dzieci nazwijcie porazka i ewentualnie Królik. Skoro jestes homo to biegnij na parade równości i zajmij sobie miejsce w pierwszym rzędzie.

petermas

Boże, jaki badziew. Jedyny plus to Mary McDonnell, czyli niesamowita Laura Roslin z Battlestar Galactica :)
Film o dzieciakach dla dzieciaków. Ja się nie dziwię, że jest wysoko, gdybym miał te 12 lat, to może bym się podniecił - najwyraźniej taka jest średnia wieku użytkowniów filmwebu.
Dawno nie oglądałem takiego shitu. O co w tym w ogóle chodziło? Chyba nawet scenarzysta nie wie...
Ja daję 3/10, czyli słaby. Bardzo zły to nie był, bo jednak troszkę wciągał.

ocenił(a) film na 10
Laertes

hehe no i właśnie od razu widać kto używa mózgu przy oglądaniu filmu, a kto tylko czeka na fajne laski i efekty specjalne :)
to nie jest niestety film dla każdego, trzeba się trochę wysilić przy oglądaniu ale i tak nie wszystko będzie jasne po obejrzeniu - tak jak w życiu nie wszystko musimy rozumieć... i to właśnie piękno takich filmów - można do nich wracać, myśleć o ich ukrytym sensie, dyskutować ze znajomymi... :)
ignoranci nic nie zrozumieją i nazwą ten film chłamem, i dobrze, dla takich ludzi robi się Supermana czy przywoływany tu Efekt Motyla (swoją droga dobry film, ale zrobiony by każdy, nawet amerykański nastolatek wszystko zrozumiał :P)
DD to trudny film i nie piszcie już "dobry", "zły" czy "brzydki" - jest po prostu niepowtarzalny... a o jego sile niech świadczy fakt, jak zażarcie dyskutują tu nie tylko jego zwolennicy ale i przeciwnicy :) o nieciekawych filmach nikt nie dyskutuje :D
pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 6
Bosqi_El_Deviantero

dlatego dyskutuja przeciwnicy poniewaz nie rozumieja tak wysokiej pozycji filmy. Gdyby nie pierwsze miejsce czy drugie to nikt by nic nie mowil. A tak poza tym musze sie z toba niezgodzic. Jesli nie podobal mi sie DD to co...to znaczy ze jestem kretynem? Lubie myslec w trakcie filmu o problemach czy zagadnieniach jakie film przedstawia, ale to co DD pokazuje kompletnie do mnie nie trafia. Dla mnie nie ma w tym glebi, tylko dobrze zakrecona historia o nastolatku. Osobiscie uwielbiam "lot nad kukulczym gniazdem" film ten rowniez jest wielka metafora, specyficznym przeslaniem dla odbiorcy. Niestety nie wszyscy potrafia to dostrzec i pisza ze jest stary i nudny. Lubie pouzywac mozgu przy ogladaniu ale, DD jakos nie potrafi mnie do tego zmusic. No coz chyba kazdy z nas ma takie filmy, ktore jedni kochaja a drudzy nienawidza.

ocenił(a) film na 10
ReDevil_2

Dla Ciebie nie ma w DD glebi a dla innych jest i prosze uszanuj to. Nie rozumiem dlaczego tak zaciekle atakujesz ten film... juz kazdy wie ze Ci sie nie podobal, po co powtarzac to setny raz?

ocenił(a) film na 6
w4ffel

a po co sie myjesz? A dlaczego tak zaciekle go bronisz...:)

ocenił(a) film na 6
w4ffel

a po co sie myc? A dlaczego tak zaciekle go bronisz...:)

ocenił(a) film na 10
ReDevil_2

w sumie uznalem ze nie ma sensu go bronic, bo i tak nic sie do glowy nie wbije czlowiekowi ktory sobie juz zelazne zdanie wyrobil... chce tylko Ci uswiadomic ze pisanie ze ten film jest slaby nic nie da, przeciez kazdy sam sobie wyrabia zdanie...

petermas

oO

Redevil, a juz myslalem ze jest poprostu kretynem ; )
Pomylilem sie najwyrazniej, tak jak ty mylisz sie w ocenie tego filmu. Polecam zobaczyc ponownie.

Poszukaj sobie wspolnych motywow Matrix vs Donnie Darko, nie ma chyba bardziej zblizonych do siebie pozycji pod wzgledem poruszanych tematow...

ocenił(a) film na 10
nieswiadomy

Nieświadomy, jeszcze jedno pytanie co ma wspólnego donie darko z matrixem?? bo nie widze żdnego związku

ocenił(a) film na 8
petermas

Ale macie problem 1234 czy 1 co to za różnica. Dla mnie nie ma to zadnego znaczenia, to jest tylko kwestia smaku to jest jak ranking "najlepsza zupa"

Moja racja jest mojsza niż twojsza:) tak wygląda ta "dyskusja"

ocenił(a) film na 7
krritv

"to my polacy" bezproduktywne gadanie o gustach zamiast przytaczać argumenty


bo moja racja jest NAJMOJSZA. pamiętaj krritv

ocenił(a) film na 6
petermas

"Ci, którzy wystawiają Donniemu 1/10 niczym nie różnią się od tych, którzy po paredziesiąt razy dają mu 10/10. Rozumiem, że film może się nie podobać, ale dawanie mu 1 jest niesprawiedliwe, chociażby ze względu na poprawność techniczną tej produkcji (chociażby zdjęcia)."

bardzo dobre podsumowanie

ocenił(a) film na 5
koniak

Źlę mnie zrozumieliście (wypowiedź powyżej), no ale nie każdy od razu łapie o co chodzi :) "Grono idiotów" < chodziło mi tutaj o ludzi ,którzy wlepiają masowo dziesiątki ,żeby podnieść film, a ludzie którym film się podobał to już ich gust, clear? Ah i niestety muszę Cię zmartwić ,bo można pare razy założyć konto i oddać głos ,tak więc moja teoria nie legła w gruzach ;)
Ja powiem jedno, film ośmiesza się faktem ,że luziom wychodzą bańki mydlane z brzucha... I to ma być super? przecież to żałosne jest ^^
PS: ano podniecam się matrixem ,bo jest czym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones