PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5158}
7,7 209 471
ocen
7,7 10 1 209471
7,6 33
oceny krytyków
Donnie Darko
powrót do forum filmu Donnie Darko

sądzę,że zrozumiałam film - świat prawdziwy, styczny,teorie Roberty Sparrow,nawet postać Franka wydaje sie byc w miarę zrozumiała,ale jaką rolę odgrywa tu gruba dziewczyna,ktora w jednej ze scen, gdy Donnie do niej podchodzi upuszcza zeszyt z jego imieniem na okładce a w ostatniej scene widzimy u niej w pokoju rysunki królika i żyjącego Franka?

ocenił(a) film na 7
Lucy3ify

piszę sześć lat później, ale właśnie obejrzałam film i doszłam do wniosku, że w sumie warto się wypowiedzieć. jeśli chodzi o końcową scenę, to wydaje mi się, że dziewczyna i Frank nie byli w jednym pokoju, ale kamera w miarę płynnie przechodziła z postaci na postać. rysunki królika to pewnie projekty Franka, który być może w ramach jakichś zainteresowań, stworzył ten strój (potem wykorzystywał go rozmawiając z Donnie-em). w moim odczuciu, dziewczyna stanowiła subtelne odzwierciedlenie odizolowania głównego bohatera, stąd też jego przypływ sympatii w jej kierunku. to pokazuje też moment, w którym Donnie przerzuca się ze ścieżki strachu na ścieżkę miłości

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones