PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656037}

Two Moons

Doo Gae-eui Dal
5,8 610
ocen
5,8 10 1 610
Doo Gae eui Dal
powrót do forum filmu Doo Gae-eui Dal

6/10

ocenił(a) film na 6

Dobry horrorek ma swój klimat ,poza tym mroczny i nieprzewidywalny.Jednakże ta fabuła już była
niedawno w jakimś horrorze.Ocena 6 jak najbardziej zasłużona i poproszę więcej takich filmów
korreanskich bo są po prostu niezłe,dobre, i przede wszystkim lepsze niż te filmy kiczowate
Boolowodu.

ocenił(a) film na 8
welna23

Ciekawe w jakim... Ja nie mam pojęcia. Mimo, iż zobaczyłam trochę azjatyckich horrorów to z taką fabułą spotkałam się po raz pierwszy. Bardzo spodobał mi się moment uwalniania dusz za pomocą talizmanu oraz odpowiedniej formuły. Wcześniej spotkałam się z tym w anime "Shounen Onmyouji", ale w filmie nigdy.

ocenił(a) film na 6
Perenelle

...trudno mi tak z biegu sobie przypomnieć tytuły , ale główny wątek przedstawiony w tym filmie już się pojawiał .

ocenił(a) film na 8
welna23

O jaki wątek konkretnie Ci chodzi? O to budzenie się w miejscu, którego się nie zna lub straciło się na daną chwilę pamięć i nie pamięta?

ocenił(a) film na 5
welna23

Z tą nieprzewidywalnością bym nieco uważała, mi też się wydaje, że w niejednym filmie taki motyw się pojawiał (nie tylko koreańskim).
"Niezłe,dobre" mnie rozwaliło ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones