PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656037}

Two Moons

Doo Gae-eui Dal
5,8 610
ocen
5,8 10 1 610
Doo Gae eui Dal
powrót do forum filmu Doo Gae-eui Dal

Dobry horror

ocenił(a) film na 8

Horror dla ludzi którzy lubią tajemniczy klimat, dobrą muzykę. Ciekawy bieg zdarzeń, fajna końcówka i można czasami się przestraszyć

fasnEt_2

no to poogladam dzis i ocenie;]

ocenił(a) film na 7
fasnEt_2

powiem szczerze dzieki tobie obejrzałem, i nie żałuje, dzieki stary :) nie wiem dlaczego debile zanizyli tak ocene, film genialny ;D

ocenił(a) film na 7
fasnEt_2

Ja się zgodzę również. W filmie momentami w mimice twarzy młodych bohaterów dało się zauważyć brak doświadczenia , jednak produkcja jako całokształt naprawdę na poziomie. Jak widać nie trzeba wiele by utrzymać klimat i zaciekawienie w widzu do samego końca. Samo zakończenie również na plus, bez niepotrzebnych idiotyzmów i na siłę tworzenia niepotrzebnych scen. Ode mnie 7 bo wg mnie zasługuje na to biorąc pod uwagę pomysł i ogólną realizację jako całość. Polecam obejrzeć kto nie widział:-)

ocenił(a) film na 7
fasnEt_2

Również nie jestem zawiedziona :)

fasnEt_2

polecam! dobrze zrobiony, niegłupi, klimatyczny horror! film nie nudzi, momentami można się przestaszyć! plus fajne zakończenie- w momencie gdy pod koniec już wydaje nam się, że odgadliśmy tajemnice domu i bohaterów, na sam koniec reżyser zaskakuje nas jeszcze raz

ocenił(a) film na 7
fasnEt_2

kolejny dobry azjatycki horror. trzyma w napięciu i jest kilka scen, w których może się zjeżyć włos

fasnEt_2

nie moge go poogladac bo sie boje:P masakra jakas:)

ocenił(a) film na 8
nemezis_nimfa

to chyba dobra reklama horroru ;)

fasnEt_2

dzięki ;) poogladalam, dałam radę jak zawsze ;) podobał mi się ale tak szczerze najlepszy był i tak "klątwa" oraz "opowieść o dwóch siostrach" oczywiście w wersji japońskiej (czy jakiejś innej skośnookiej;p)

ocenił(a) film na 8
fasnEt_2

Dla mnie lepszy od Obecności. Amerykanie nawet sprawę mediów spartolili :P By w realu dusze łapały za włosy i ciągły ludzi po podłodze?? Rozumiem, że do straszenia ale nie na poważnie branie tego tematu.

Tutaj mamy medium, które przenika do ICH świata a nie ONE do naszego. Stara się zrozumieć dusze i by dusze też zrozumiały i dzięki temu je odesłać. Tak właśnie na poważnie media robią :P

Oczywiście trochę na potrzeby filmu dodano coś od siebie, ale klimat jest lepszy od Obecności. Nie ma tutaj BUU z szafy. Jest przenikanie 2 światów, dzięki temu zyskuje to na wiarogodności.

ocenił(a) film na 7
Wiatr1000

i co z tego jak nie zrozumieliscie zakonczenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones