PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=262220}
5,5 21 207
ocen
5,5 10 1 21207
4,7 3
oceny krytyków
Doomsday
powrót do forum filmu Doomsday

3/10

ocenił(a) film na 3

Zagadka: Co by wyszło, gdyby połączyć "Mad Max", "Resident Evil" oraz "Króla Artura"?
Odpowiedź: Wyszedłby potworek zwany "Doomsday".

Dawno nie widziałem takiej głupoty. Jakim cudem Marshall znalazł producentów do tego gniota? Jakim cudem Bentley zgodził się na taką antyreklamę? Przecież w żałosnej scenie pościgu, zaprezentowanej pod koniec filmu, 'sportowy' Continental nie był w stanie uciec przed stertą przedwojennego złomu.

Nie ma sensu wytykanie błędów, jakie pojawiły się w "Doomsday", gdyż jest ich cała masa. Jedyny dobry fragment filmu, to początek, kiedy bohaterowie wjechali wozami opancerzonymi na teren 'strefy zamkniętej'. Było w tym nieco klimatu i napięcia. Jednak z chwilą, kiedy pojawili się niespodziewanie 'mieszkańcy', zaczyna się idealna równia pochyła.

Rhona Mitra zła nie była, ale zdecydowania bardziej wolę Millę Jovovich. Swoją drogą, jaki zmyślny patent z tym okiem! Mogli tam jeszcze takie małe śmigiełko zamontować, to by dopiero była zabawa!

3/10

ocenił(a) film na 1
navi69ator

Zapomniałeś dodać do składników ,,Ucieczkę z Nowego Jorku'' to by wiadomo było co to za patent z tym okiem.

ocenił(a) film na 7
navi69ator

"Przecież w żałosnej scenie pościgu, zaprezentowanej pod koniec filmu, 'sportowy' Continental nie był w stanie uciec przed stertą przedwojennego złomu."

Ja mam na to wytłumaczenie: Kobieta za kierownicą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones