PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104269}

Dopóki o mnie pamiętacie

When You Remember Me
7,2 808
ocen
7,2 10 1 808
Dopóki o mnie pamiętacie
powrót do forum filmu Dopóki o mnie pamiętacie

Wzruszający

ocenił(a) film na 8

Wspaniały, wzruszający film. Łezka się kręci w oku jak się ogląda. Wspaniała kreacja aktorsak Spaceye, Savaga i Burstyn. Jak się jeszcze pomyśli, że ta historia jest oparta na faktach.

Nariel_ArYarrel

mi też się podobał ten film :P
wg mnie był wzruszający i ogólnie piękny ;)
zapamietalam z tego filmu dwie piękne myśli:
"Prawa obywatelskie traci się, gdy idziesz do więzienia. Moją winą jest to, że zachorowałem."
"Czy jeden człowiek jest w stanie coś zmienić?"

Nariel_ArYarrel

Z jednej strony film jest niewątpliwie wspaniały i wzruszający, ale z drugiej strony boleśnie obnażający rzeczywistości bezduszności, z jaką traktowani są pensjonariusze domów opieki.
Wiem, zbyt serio traktuję filmy i występujące w nich postacie (o czym przekonałem się już oglądając choćby "Zieloną Milę" i postać Percy'ego Wetmore'a), ale oglądając ten film i patrząc na osobę ( choć daleki jestem by nazwać to coś człowiekiem ) pielęgniarki Cooder miałem ochotę udusić tę babę gołymi rękami ! Takie COŚ [ żeby nie było wątpliwości - mówię o postaci, NIE aktorce] nie powinno mieć do czynienia z ludźmi ! Przyznam szczerze, że po obejrzeniu tego filmu nastrój mi jakoś zrzedł, bo choć film, choć niewątpliwie bardzo dobry to przykry. Tak, czy inaczej nie żałuję ani trochę, że zdecydowałem się na jego obejrzenie ( mimo późnej pory, ale to "normalne" dla naszych stacji telewizyjnych )

Nariel_ArYarrel

skąd można go pobrać??????????:] prosze o odpowiedź;]

ocenił(a) film na 7
kojboj

Szkoda, że TVN tak późno nadał ten film... zarwałem nockę, żeby go obejrzeć - bo mnie wciągnął...
W godzinach normalnych w TV można obejrzeć tylko chłam, a w środku nocy dobre filmy.
Wzruszający i realistyczny.

ocenił(a) film na 6
Michal1982

Film taki sobie.
Może gdybym oglądał go przed Olejem Lorenza, Podaj dalej, Poczta serc to bym go lepiej ocenił.
Ale obejrzałem go dzisiaj i uważam ,że jest słabszy od wyżej wymienionych pozycji.
Przewidywalny, scena w sądzie słaba, za mało Spacey'eogo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones