PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014814}
6,8 12 900
ocen
6,8 10 1 12900
6,3 34
oceny krytyków
Doppelgänger. Sobowtór
powrót do forum filmu Doppelgänger. Sobowtór

30 min wytrzymałem, większość filmu po niemiecku trochę po francusku, ale tłumaczenia brak (Amazon)

ocenił(a) film na 8
Dar_Ko

To widocznie czegoś nie dopatrzyłeś- dziś oglądałem na Amazonie i napisy są

ocenił(a) film na 7
xluke_v

U mnie też nie ma napisów

hrabianka

To samo u mnie

ocenił(a) film na 7
szymel78

Dziwne. Oglądałem i nigdzie napisów nie brakuje.

hrabianka

Napisy są,tylko jest jakas pomyłka i trzeba dać „wyłącz”przy napisach-wtedy sie pojawią:)

Madame_Madame

Potwierdzam, napisy się pojawiły po ich WYŁĄCZENIU ;D

Stopbeingcute

Również dziękuję :)

Madame_Madame

Dobrze, że napisałaś, bo patrzę, patrzę i nie widzę... Dziękuję :)

Madame_Madame

Dzięki za podpowiedź.

ocenił(a) film na 7
mosku

Konta bez zdjęć, z podanym "imieniem i nazwiskiem" i małą ilością ocen to BOTY, nie odpisujcie, bojkotujcie! Odpisując takim kontom zwiększa się wysyp botów na filmwebie przez co ten portal traci na wartości!

ocenił(a) film na 2
Madame_Madame

przecież napisy są, tylko po polsku i wtedy jak gadają po polsku... :/

ocenił(a) film na 7
cichykuba

Konta bez zdjęć, z podanym "imieniem i nazwiskiem" i małą ilością ocen to BOTY, nie odpisujcie, bojkotujcie! Odpisując takim kontom zwiększa się wysyp botów na filmwebie przez co ten portal traci na wartości!

ocenił(a) film na 7
Madame_Madame

Dokładnie. Musiałem tu zajrzeć co za głupota :)

Madame_Madame

Bardzo dziękuję za poradę, Dobrze, że tu zajrzałam, udało się włączyć napisy, a już miałam rezygnować z oglądania..

ocenił(a) film na 6
xluke_v

u mnie też są napisy . Nie wiem jakiego amazona oni mają :D

ocenił(a) film na 7
xluke_v

Konta bez zdjęć, z podanym "imieniem i nazwiskiem" i małą ilością ocen to BOTY, nie odpisujcie, bojkotujcie! Odpisując takim kontom zwiększa się wysyp botów na filmwebie przez co ten portal traci na wartości!

ocenił(a) film na 7
Dar_Ko

Już faktycznie pojawiły się :)

hrabianka

U mnie też nie ma. Co zrobiłaś, że się pojawiły?

ocenił(a) film na 5
Dodka_2

Odpal na pececie, bo tam napisy są, a w aplikacji na TV nie ma.

LukaszJarosz25

Na tv tez są...

ocenił(a) film na 5
Dodka_2

Przed chwilą skończyłem oglądać i napisy były. Nie dziwi mnie natomiast, że mogą się nie być, bo taka sytuacja przytrafiła mi się z filmem Bilet Do Raju (Showtime). W TV nie było napisów, ale w telefonie tak. Kilka dni później już były w TV.

ocenił(a) film na 7
Dodka_2

Nie wiem, coś naklikalam :) można z poziomu odtwarzania filmu wejść w "języki" ale też w takiej masce głównej filmu też coś manewrować

ocenił(a) film na 7
hrabianka

Konta bez zdjęć, z podanym "imieniem i nazwiskiem" i małą ilością ocen to BOTY, nie odpisujcie, bojkotujcie! Odpisując takim kontom zwiększa się wysyp botów na filmwebie przez co ten portal traci na wartości!

Dar_Ko

15 stycznia napisy są , same się włączyły . Może czasem trzeba zrobić to ręcznie (używam aplikację na Win10-laptop) , może w przeglądarce jest inaczej.

ocenił(a) film na 6
Dar_Ko

Okazuje się, że na Amazonie trzeba WYŁĄCZYĆ napisy, aby je włączyć. xD

ocenił(a) film na 7
Gienios

Tak właśnie xd

ocenił(a) film na 7
Gienios

Konta bez zdjęć, z podanym "imieniem i nazwiskiem" i małą ilością ocen to BOTY, nie odpisujcie, bojkotujcie! Odpisując takim kontom zwiększa się wysyp botów na filmwebie przez co ten portal traci na wartości!

Dar_Ko

Właśnie oglądam na Amazonie. Napisy są, trzeba je włączyć.

ocenił(a) film na 7
Magdalena_R_filmweb

Konta bez zdjęć, z podanym "imieniem i nazwiskiem" i małą ilością ocen to BOTY, nie odpisujcie, bojkotujcie! Odpisując takim kontom zwiększa się wysyp botów na filmwebie przez co ten portal traci na wartości!

dzenero

Jesteś debilem czy botem?

ocenił(a) film na 7
Dar_Ko

USUŃ KONTO!

Dar_Ko

W Smart TV napisów nie było początkowo, teraz są.

ocenił(a) film na 7
Dar_Ko

Wypad z tym fałszywym kontem!

Dar_Ko

Jeśli oglądasz obcojęzyczne filmy z napisami to w polskich filmach nie będzie tłumaczenia obcych dialogów. Polskie napisy będą. Trzeba wtedy wyłączyć napisy. Ja często polskie filmy oglądam z napisami bo czasem dialogi to dramat ale jak posługują się również innym językiem to niestety wtedy brak jest napisów. Nie wiem z czego to wynika ale tak jest.
Polski film z włączonymi napisami, brak tłumaczenia innych języków w trakcie filmu w dialogach.
Zagraniczny film z włączonymi napisami jest prawidłowo.

ocenił(a) film na 7
marcinzabo

WYPAD BOCIE!

ocenił(a) film na 9
Dar_Ko

Na Amazon Prime napisy po polsku po prostu należy wyłączyć.Wtedy tłumaczenie z innego języka będzie na Polski.I tyle. Oglądałam. Było wszystko ok.

ocenił(a) film na 8
Madzia_Magda252

Dokładnie, trzeba wyłączyć napisy, wtedy działają. Tyle czasu minęło i nadal tego nie poprawili.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones