PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=583524}
6,0 1 909
ocen
6,0 10 1 1909

Dorfman
powrót do forum filmu Dorfman

Uroczy

ocenił(a) film na 8

Taki właśnie jest ten film. Nie wiem czemu ma tak niską punktacje, zasługuje conajmniej na 7. Polecam, poprawia nastrój, jest lekki właśnie.. uroczy.

ocenił(a) film na 7
kachasmoq

Zgadzam się ;) Całkiem przyjemna komedia romantyczna. Lekki, uroczy i miły. Na nudne zimowe wieczory. Główna bohaterka jest bardzo sympatyczna i przynajmniej inna od wielu innych, wychudzonych aktorek.

ocenił(a) film na 6
kachasmoq

Zgadzam się. Film jest miły, uroczy, przyjemny. Poprawia nastrój. Wywołuje uśmiech na twarzy :)

ocenił(a) film na 6
adriannavcm

Mi także film się podobał, przyjemnie się oglądało, teksty ojca mnie rozbrajały w niektórych momentach:)

kachasmoq

Świetnie go określiłaś-film jest porostu uroczy. Jestem kapryśna jeśli chodzi o wybór filmów,Często zaczynam film, który wydaje mi się że będzie ok, ale po paru minutach mam już dość. Nie znoszę głupiutkich, amerykańskich komedii, jednak ten ma tak fajny klimat, że od pierwszej minuty przykuwa uwagę. Może dlatego, że główna bohaterka nie jest typową, lukrowatą, przesłodzoną laleczką, a prawdziwą kobietą z krwi i kości. Jeśli znacie filmy o podobnej tematyce wypisujcie tytuły:)))

elzunia29

Elzunia - polecam inne filmy z Sarą Rue. Zwłaszcza "Not Since You" - bardzo miły film, podobny do Dorfman.

A Dorfman - bardzo fajny film. Chyba nigdy takiego nie widziałem. Takiego innego, nie chcę używać słowa "zwyczajnego", ale.. jest piękny w swojej prostocie. O. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones