PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=774904}

Dorwać Gunthera

Killing Gunther
4,2 2 878
ocen
4,2 10 1 2878
Dorwać Gunthera
powrót do forum filmu Dorwać Gunthera

Dno

ocenił(a) film na 2

Jeden dobry tekst filmu nie czyni. Szkoda Arnolda na takie coś. Rozwód to widać kosztowna sprawa. 2/10

Kain83

film jest bardzo słaby 2/10

Kain83

Tak naprawdę to nie jest film, tylko taki jeden wielki skecz programu Saturday Night Live. Bardzo kiepski skecz prawdę mówiąc. Jeżeli ktoś to ogląda z zamysłem obejrzenia fajnej komedii to się zawiedzie.

Kain83

A mi się podobało. Arnold wypadł świetnie :D 7/10

szewcze

Arnold tak,(szczególnie pod koniec, kiedy gada po niemiecku) szkoda tylko że przez jakies 15 minut , przez resztę filmu trzeba znosić bandę nieśmiesznych idiotów, są jeszcze dwa nawiązania do "Predatora" a poza tym to kompletny stolec 2/10

ocenił(a) film na 2
Leon2086

Hehehe!
Stolec...
Smutne i trafne.

użytkownik usunięty
Kain83

Po raz pierwszy oceniłem jakiś film na 1. Szkoda klikać. Przykre, że Arnold w nim wystąpił.

Kain83

To nie komedia, a paradokument, czyli telewizyjny zapychacz czasu antenowego. Dno!

Kain83

Tragedia !!!Trzeba byc niezlym masochista zeby zmeczyc ten film ,nawet tego nie oceniam bo brakuje skali .......

ocenił(a) film na 2
peter_filmaniak

Spokojnie - ten film ma chociaż plusy (plus?) - skali to brakuje w przypadku arcydzieł w rodzaju "The Room" Tommy'ego Wiseau czy "Jesus Christ Vampire Hunter" :)

Kain83

sam za ten film zapłacił, był producentem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones