PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=188392}

Dorwać Smarta

Get Smart
6,2 47 154
oceny
6,2 10 1 47154
5,7 6
ocen krytyków
Dorwać Smarta
powrót do forum filmu Dorwać Smarta

Komedia pierwsza klasa

ocenił(a) film na 8

No w końcu film, który mogę z bez wahania nazwać dobrą komedią. Pierwsza połowa "Dorwać Smarta" to jeden wielki, nieustający maraton przezabawnych sekwencji. Nie sposób nie śmiać się aż do łez. Steve Carrell udowadnia tu swoje mistrzostwo, za którym tak tęsknię w The Daily Show (niestety jego następcy nie są aż tak zabawni). W drugiej części tempo nieco spada, jest więcej akcji, mniej humoru, ale tego należało się spodziewać. Naprawdę niewiele jest filmów, które potrafią przetrwać do końca na tak wysokich obrotach.
Fantastyczna zabawa, na którą radzę nie zabierać popcornu lub coli, bo możecie się zadławić próbując przełknąć i śmiać się jednocześnie.

torne

Dzięki Torne za tą opinie, od jakiegoś czasu opieram się na twoich gustach i jak narazie się nie zawiodłem zbytnio,a już myślałem że Get Smart to klapa,napewno zobaczę.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Edward_Nozycoreki

jeśli lubisz takie poczucie humoru, jakie zaprezentowano w tym filmie, to na pewno się nie rozczarujesz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones