PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648772}

Dotyk diabła

Where the Devil Hides
5,2 2 613
ocen
5,2 10 1 2613
Dotyk diabła
powrót do forum filmu Dotyk diabła

Średni, ale..

ocenił(a) film na 5

Film w sumie jakoś specjalnie nie trzymał w napięciu, nie miał klimatu i nie był za bardzo straszny, lecz za to końcówka bardzo dobra. Zaskakująca, przemyślana i logiczna, która podniosła moją ocenę z 4/10 do 5/10. Dla końcówki można zobaczyć całość :)

ocenił(a) film na 3
ZwiastunNocy

No nie sądzę, film schematyczny i wykorzystuje wszystkie motywy obecne w horrorach. Do tego stopnia, że [SPOJLER SPOJLER] od połowy zastanawiałem się, kogo scenarzysta wybierze na 'zdrajcę' czy oszusta. Doczekałem do końca i nie pomyliłem się, jedyną moją reakcją na końcówkę było 'no jo, wiedziałem!'.
Sama historia może i jest logiczna ale zachowanie bohaterów nie.

_RaulGonzalez_

SPOILERY:
No ale byli "zdrajcy i oszuści", czy też złe osoby po prostu, ale siła nieczysta też jednak była, zwykle jest tak, że albo element nadprzyrodzony, albo wielka mistyfikacja ludzi rządzących w oparciu o strach. Mnie to zaskoczyło, choć do filmu mam wiele uwag. Po co śmierć Rebeki np.? Dlaczego w stodole na widok ciała chłopaka Abigail, jeśli dobrze rozpoznałem, nie było żadnej reakcji ze strony właściciela. Wiedział, że to ciało tam jest, bo sam je zaniósł, czy po prostu go to nie obchodziło, a wszystkim zajęła się osoba mordująca również innych?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones