PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=481011}
4,2 372
oceny
4,2 10 1 372
Downstream
powrót do forum filmu Downstream

Coś nowego, dali się wykazać montażystom i kamerzystom co może przeszkadzać lub się spodobać. Fabuła słabsza niż np w "Chłopcu i jego psu", zresztą patent z psem zainspirowany widocznie tym filmem. Jak dla mnie odświeżenie klimatów falloutowych jak najbardziej udane i mogę polecić fanom post apo. Naciągana ósemka w tym klimacie.

ocenił(a) film na 2
wojvara

Nie jestem wybrednym widzem :) filmy fantasy, sf i post apo bardzo lubię i większość filmów z tych gatunków przyjemnie mi się oglądało. Niestety, Downstream to była dla mnie katorga, nie dałam rady go obejrzeć w całości i od około połowy filmu leciałam na podglądzie. O ile pomysł był ciekawy tak sposób w jaki przedstawiono historię totalnie mi nie podszedł a kamera w mojej opinii to porażka na całej linii. Ostatnim filmem jaki wywołał u mnie podobne odczucia był Ultraviolet. U mnie 2/10 za psa (taka ocena to u mnie naprawdę wyjątek).

ocenił(a) film na 8
Melatonina

Ocena jest subiektywną sprawą. Skoro Downstream oceniasz na 2 to co powiesz o 20 Years After (2008) http://www.filmweb.pl/film/20+Years+After-2008-348240 Nie zmieści się w skali bo wg. Mnie jest o połowę gorszy od Downstream.

ocenił(a) film na 8
wojvara

Dokładnie dla Mnie również bardzo dobre. Odpowiednia sceneria, atmosfera i klimat. Ciekawe ujęcia i historia szkoda tylko, że nie bardziej rozsądna w przetrwaniu. Rewelacyjna rola Psa o imieniu Lugosi. Nauka na własnych błędach.
Świat utracony. Zapisałem bardzo trafne zdania:
"Tak często płaci się za wygodę innych własnym życiem" = dorabianie innych.
"Musisz z czegoś zrezygnować by coś zyskać"
"Siedzimy tu obrastając w tłuszcz na pożyczonym czasie, okradając nasze własne dzieci"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones