PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104183}

Dróżnik

The Station Agent
7,5 21 280
ocen
7,5 10 1 21280
7,7 9
ocen krytyków
Dróżnik
powrót do forum filmu Dróżnik

Idealny!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9

Wlasnie takie filmy kocham. Dzisiaj naprawde ciezko znalezc film prosty, a jednak gleboki,
pozbawiony natarczywej erotyki i perwersji, film o przyjazni, trudnej milosci i naszych bardzo
oryginalnych pasjach.

Smaczku dodal owemu obrazowi element wyjatkowosci czlowieka - karła. Pokazany
mielismy zamkniety swiat introwertyka, ktorego odgadniecie graniczylo z cudem, jednak
zupelnie kontrastowy charatker nowo napotkanego 'sasiada' odmienil trwale jego zycie.
Natomiast piekna Olivia, w ktorej podkochiwal sie o wiele mlodszy Joe, potrafila dostrzec w
zyciu karla Finbara element normalnej ludzkiej egzystencji, zawiazac przyjazn i otworzyc
nowe horyzonty.

Film o wspanialej przyjazni, pozbawionej chorego pozadania. Film o prozie zycia i
skrywanych pragnieniach z dziecinstwa; i w koncu fim o wielkiej, prostej i niezwykle mocnej
przyjazni totalnie odmiennych charakterow :)

Goraco polecam!

ocenił(a) film na 8
efc_2

Ciężko się nie zgodzić. Patrząc po ocenie i awatarze widzę, że muszę dogłębniej przejrzeć Twoją kinotekę, zdecydowanie dobry gust. ;)

ocenił(a) film na 9
Nosane

no to musisz mnie dodac do znajomych :)

ocenił(a) film na 9
efc_2

Dobry amerykański film- to już samo w sobie zasługuje na miano wyjątkowego.
Naprawde piękny, polecam każdemu znajomemu

efc_2

Podpisuję się pod komentarzem efc. Film głęboki i z klimatem. A do tego bawi i wzrusza jednocześnie - tak, jak życie :)

szaley

fajny ale czułem się tak jakbym polowe filmu obejrzał i go zgasił

ocenił(a) film na 8
Amoros

Polecam film "Ciepła czapka". Podobny klimat. Film mało znany, zaskakująco dobry. Podpisuję się rękami i nogami pod waszymi opiniami o "Dróżniku" ;)

milesaway6

ja polecam polski Jasminum i Prostą Historię. B. podobny klimat.

ocenił(a) film na 3
MaciejBorek2006

pozbawiony natarczywej erotyki

bo wsztstkie laski lecom na karły,litosci,film głupi

ocenił(a) film na 8
Muhomorniczy

Z tego co udało mi się zorientować to żadna kobieta się z nim nie przespała więc raczej źle zinterpretowałes film.

ocenił(a) film na 8
efc_2

Kurczę tak szybko film minął że aż mnie zaskoczyło jak szybko się skończył. "Dróżnik" naprawdę zaskoczył mnie ciepłem i optymizmem. Początkowo wydawało mi się że film będzie dużo bardziej przygnębiający ale naprawdę miło było patrzyć na przemianę wszystkich bohaterów w filmie. Cieszę się że takie filmy powstają bo mają naprawdę głębokie przesłanie i każdy może cos wyniesć z niego na swój sposób. Krótki ale tresciwy, żadne wypociny, film absolutnie godny polecenia każdemu ;)

efc_2

Tak, zgadzam się film idealny, w moich klimatach, no i mój najulubieńszy od kilku lat :)

ocenił(a) film na 9
efc_2

Rewelacja! Klimat jaki uwielbiam, ogromna dawka życia, ciepło, prostota. Trochę jak "Broken Flowers" lub filmy Jana Jakuba Kolskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones