PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5186}

Dr T i kobiety

Dr. T & the Women
5,2 7 050
ocen
5,2 10 1 7050
4,8 6
ocen krytyków
Dr T i kobiety
powrót do forum filmu Dr T i kobiety

Flaki z olejem

użytkownik usunięty

Jeszcze nigdy nie byłem na tak debilnym filmie. Właściwie nic się w nim nie dzieje, wszystkie sceny to niekończące się dialogi pomiędzy jakimiś idiotkami. Scenariusz jest tak kiepski, że trudno dopatrzyć się jakiegokolwiek przesłania z filmu. Ja prawie zasnąłem. Podobno film podoba się kobietom, ale moja dziewczyna też ciągle ziewała. Połowa widowni, to w ogóle wyszła w trakcie seansu. Podobno jest to komedia, ale na palcach jednej ręki można było policzyć sceny budzące odrobinę uśmiechu. Mówię wam, szkoda kasy.

ocenił(a) film na 9

RE; flaki z olejem?
Film w ogóle nie jest debilny-tylko jest inny,bo jest to film Altmana,który nie jest uwazany za twórcę komercyjnego.Wśród krytyków dominuje opinia,że jest mistrzem gmatwania losów swoich filmowych bohaterów,które pozornie nie mają ze sobą nic wspólnego...
Sądzę,że film jest super-chociaz trudny,a momentami nawet irytujący!Jednak trzeba pomyśleć,a nie czekać na podaną ,,na talerzu''pełną wrażeń akcjęGorąco polecam ambitnym kinomanom ze względu na doskonałą i ironiczną krytykę Ameryki-a w szczególności kobiet...bez których jednak życie byłoby nudne i szare!

ocenił(a) film na 4
ajanina

altman
w ten sposob wynosi na ołtarze altmana za to ze jest altmanem
jednak jesli altman kreci slaby film to ja bym go tym bardziej bez ceregieli skrytykowal

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones