PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492884}

Dr Who wśród Daleków

Dr. Who and the Daleks
5,5 171
ocen
5,5 10 1 171
Dr Who wśród Daleków
powrót do forum filmu Dr Who wśród Daleków

zły dotyk...

ocenił(a) film na 5

kawał życia czekałem zanim stworzono internet i mogłem poznać tytuł "dzieła", które skrzywdziło
moją dziecięcą wyobraźnie zmuszając mnie po dziś dzień to regularnego oglądania chłamu filmowego
o pie... robocikach, kosmitach, podróżach w czasie i innym badziewiu. zamiast tego mogłem się 5
języków i origami nauczyć. rodziców też pozwę!

drBat

a kto Cie zmusza do oglądania? wyłącz telewizor i po problemie...

drBat

w moim przypadku zrobiły to gwiezdne wojny:P

ale sam film słaby przyznam... może jako osobna historia ok... ale w porównaniu do serialu to słaby. Tym bardziej, że okazuje się, że fabuła jest kropka w kropkę taka sama jak w drugim epizodzie oryginalnego starego serialu:P (mówię epizodzie, bo nie chodzi mi o odcinek, tylko drugą przygodę) nawet imiona są te same;)

pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 5
drBat

Panie kolego, jak ja się bałem tych Daleków. Oglądałem to jeszcze na czarno-białym telewizorze.
Od czasu wyemitowania filmu w TVP w 1979 r. rodzice musieli zostawiać zapalone światło w pokoju gdy zasypiałem bo jak było ciemno to się zbliżały Daleki albo fotel na przeciw łóżka zamieniał się w Daleka. 8-)
Ta trauma nadal we mnie siedzi. I ta łapa zdychającego Daleka. To mi się tak w łeb wbiło, że zarzutowało na całym moim życiu.
Ja pozwę BBC i TVP! I rodzinę Gierka!

Dziś właśnie pierwszy raz obejrzałem film po tylu latach.
Jeszcze ten drugi pełnometrażowy muszę obejrzeć co lądują w wodzie i z niej wychodzą. Ale na dziś dość stresowania się. Uff..
Czuję się teraz jak po seansie hipnotycznym z cofaniem do traum dzieciństwa.

użytkownik usunięty
drBat

Czy ty się dobrze czujesz?

ocenił(a) film na 8
drBat

Ileż ja sie zszukalem tego filmu, miałem tylko niejasne przebłyski z dzieciństwa......i po kilkudziesięciu latach aż mnie coś ruszyło oglądając......Ciekawe, kiedy to było puszczane w polskiej tv, chyba koniec kat 80tych?

ocenił(a) film na 8
krismovies

Pomyłka, oczywiście koniec lat 70tych

drBat

Ten komentarz to story of my life.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones